ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
HOROSKOP NOWOROCZNY 2017 BLIŹNIĘTA HOROSKOP NA NOWY ROK

(ls)

2017-01-01 09:05

2017-01-01 09:05

Dodaj komentarz

HOROSKOP NOWOROCZNY 2017 BLIŹNIĘTA HOROSKOP NA NOWY ROK

(ls)

2017-01-01 09:05

Co Nowy Rok 2017 przyniesie osobom spod znaku Bliźniąt, czyli urodzonym pomiędzy 22 V – 21 VI ? Czy szczęście w 2017 roku będzie im sprzyjać? Czy horoskop 2017 będzie pomyślny dla zodiakalnych Bliźniąt. Choć wyroki losu nie są do końca w stu procentach przewidywalne, można w małym stopniu spojrzeć w przyszłość. Astrologia udziela wskazówek, czego unikać i jakie decyzje podejmować. Jaki jest horoskop noworoczny 2017 dla osób spod znaku Bliźniąt?
1/2

Horoskop 2017 Bliźnięta Horoskop noworoczny 2017

(© polskapresse)

Horoskop 2017 Bliźnięta Horoskop noworoczny 2017Będzie to rok nauki dla Ciebie. Będzie rozwijać swój umysł. Jeśli będziesz kierować się rozsądkiem, możesz liczyć na całkiem spory sukces. Wybory podejmowane pod wpływem emocji dla Bliźniąt zwykle kończą się porażką. Rozum przede wszystkim. W 2017 roku -tak mówi horoskop - będzie czasem przemian w życiu osobistym. Wszystko będzie szło w dobrym kierunku.
Marzenia zaczną się urzeczywistniać. Nareszcie się uspokoisz i będziesz mógł ustatkować swoje codzienne życie. Zmartwienia nie będą Ci dokuczać. Będziesz miał dużo energii zwłaszcza wiosną i latem. Siły wystarczy Ci, żeby realizować swoje cele w życiu prywatnym i ambicje w życiu zawodowym. Uważaj jednak, nie oznacza to, że wszystko będzie szło z górki. Czasem trzeba będzie się trochę wysilić, żeby osiągnąć wyznaczony cel.

Życzenia na Nowy Rok SMSY noworoczne, sylwestrowe krótkie wierszyki na Nowy Rok

Horoskop 2017 Bliźnięta Horoskop noworoczny 2017


Hasło przewodnie na 2065 rok dla Bliźniąt -UROZMAICENIE BAWI.

SMSY NOWOROCZNE KRÓTKIE WIERSZYKI NA NOWY ROK ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Horoskop 2017 Bliźnięta Horoskop noworoczny 2017-uczuciaW tym roku będziecie w gorszej kondycji psychicznej, więc nie róbcie niczego na siłę. W uczuciach czeka Was trochę zawirowań, ale po burzy zawsze świeci słońce, więc w drugiej połowie roku przeszyje Was „strzała amora”. Nie będzie powodów, żeby się rozstawać. Nie szykują się żadne wielkie romanse.

Single nagle się zakochają i stwierdzą, że czas się ustatkować. Powinny być jednak rozważne w doborze partnerów życiowych. Wskazane jest bycie wybrednym i wymagającym. W końcu samotne Bliźnięta decydują o swoim przyszłym losie. Natomiast osoby w trwałych związkach niech więcej uwagi poświęcą partnerowi/partnerce.

Życzenia noworoczne, śmieszne wierszyki noworoczne, życzenia na Nowy Rok, wierszyki na Nowy Rok

Horoskop 2017 Bliźnięta Horoskop noworoczny 2017-pracaW pracy również czekają Was zmiany, wiosną uważajcie na straty finansowe, jeżeli gracie na giełdzie, nie ryzykujcie. Niektóre osoby czeka zmiana pracy na całkiem inną, bądź nawet zmiana zawodu. Bądźcie otwarte na nowe możliwości. Nie popadaj w rutynę i monotonię w wykonywaniu swoich obowiązków w pracy. Chodzi o to, żeby być kreatywnym a nie odtwórczym. Pozycje planet wspomagają w pracach nad wszelkimi długoterminowymi projektami – możesz więc śmiało zabierać się do rzeczy.

Horoskop 2017 Bliźnięta Horoskop noworoczny 2017-zdrowieW zdrowiu natomiast uważajcie na płuca i choroby przewlekłe, w tym roku macie tendencję do zachorowań na choroby wirusowe i zakaźne. Będziesz miał zmiany nastroju - raz poczujesz się dobrze, innym razem źle. Te chwile trzeba będzie jednak przezwyciężyć. Po nich nastąpi stabilizacja - w drugiej połowie roku. Postaraj się nie stresować. Stres nic nie wskóra i niczemu nie pomoże. Wręcz przeciwnie...

Horoskop 2017 Bliźnięta Horoskop noworoczny 2017-finanse


W 2016 roku będziesz zmuszony do zbędnych i niechcianych wydatków. Twój protest nic nie zaradzi. Trzeba będzie stawić im czoła. Możesz zacząć oszczędzać już dziś. Pewne znajomości mogą ci się przydać w niedalekiej przyszłości. Jeśli zniszczysz swoje kontakty teraz, możesz tego żałować. Nie pal za sobą mostów, bo będziesz tego żałować.

Sklepy czynne w Nowy Rok. Jak są dziś czynne sklepy?
HOROSKOP NOWOROCZNY 2016
EROTYCZNY HOROSKOP NOWOROCZNY 2016 DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW
HOROSKOP 2016. Horoskop na 2016 rok. Znaki zodiaku 2016

Horoskop 2017 Bliźnięta Horoskop noworoczny 2017-samopoczucie


Bliźnięta prowadzą rozwinięte życie towarzyskie. Ono poprawia im samopoczucie i łagodzi stres. Jednak w 2016 roku lepiej nie przesadzać ze spotkaniami towarzyskimi. Wpłyną one niekorzystnie na twoje obowiązki w pracy i domu. Prowadzić będą do kłótni z partnerem,a w konsekwencji wpłyną źle na Twoje samopoczucie. Lepiej poświęcić się jakiemuś hobby - rozpocząć naukę gry na instrumencie, albo zacząć uprawiać jakiś sport.

SMSY na Nowy Rok


Szczęśliwy dzień w 2017 roku

: sobota

Szczęśliwe liczby w 2017 roku

: 7, 11

Porada na 2017 rok

: Kontroluj wydatki, a uchronisz się od wielu problemów


ŻYCZENIA NA NOWY ROK SMS KRÓTKIE ŻYCZENIA NOWOROCZNE SMS

Krótkie wierszyki SMS na Sylwestra Nowy Rok Życzenia noworoczne krótkie SMS

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się