ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Kremowe suknie ślubne najmodniejsze w tym sezonie

(jed)

2018-03-25 14:20

2018-03-25 14:20

Dodaj komentarz

Kremowe suknie ślubne najmodniejsze w tym sezonie

(jed)

2018-03-25 14:20

Rozmawiamy z Marią Wiatrowską, projektantka mody, autorką kolekcji sukien ślubnych - Stolice Europy
Wiosna się rozpoczęła, a jak wiadomo im cieplej tym więcej ślubów. Zaczynasz to odczuwać w waszym butiku?

Dla nas najbardziej intensywna jest zima, bo w tym okresie rozpoczyna się sezon w branży ślubnej. Po premierze nowej kolekcji ruszamy z intensywną promocją i zaczynamy zbierać zamówienia. Od grudnia wiosenno-letnie Panny Młode rozpoczynają poszukiwania sukienek, bo nie chcą szyć kreacji na ostatnią chwilę. Zwykle miesiąc przed uroczystością suknia musi być gotowa.

I nie zdarzają się panny młode na przysłowiową ostatnią chwilę?
Dla nas taki moment to około trzy miesiące przed ślubem i owszem miewamy takie przypadki. I to jest minimalny czas na przygotowanie sukni, bo każdą szyjemy na wymiar. Nie mamy gotowych Sukni Ślubnych, które można zdjąć z wieszaka, zapłacić i wyjść z nią do domu. Każda ma oryginalny charakter, dopasowany do właścicielki.

W nowej kolekcji każda sukienka nosi imię innej stolicy Europejskiej. Skąd taki pomysł?

Uznałyśmy, że to właśnie stolice najlepiej oddają złożony charakter kobiety. Każda jest inna, niepowtarzalna. Z niektórymi mamy szczególną więź i wspomnienia, podobnie jak z naszymi klientkami. Z naszą kolekcją Stolice zabieramy przyszłe Panny Młode we wspólną podróż, poznajemy się lepiej, tak żeby sukienka w pełni oddawała charakter każdej z nich.
Są stolice, które cieszą się szczególną popularnością?

Każda znajduje swoje wielbicielki, ale Madryt, Warszawa i Praga to te wybierane najczęściej. Oczywiście możemy je modyfikować. Zmienić odcień tkaniny czy materiał według życzenia. Często projektujemy również suknie na indywidualne zamówienia. Są całkowicie unikatowe i spełniają marzenia klientek.
A jakie kolory sukien ślubnych wybieramy w tym sezonie. Wciąż króluje biel?

Biel jest uniwersalna, ale większą popularnością cieszy się bardziej twarzowy off white, czyli odcień przełamany lekką nutą wanilii. w cieplejszej tonacji wiele kobiet bardzo korzystnie się prezentuje.

Panny młode przychodzą do salonu same, czy z grupą doradców?

Zwykle przyprowadzają mamę, przyjaciółkę, czy siostrę. Czasem doradców jest więcej. Zdarza się, że towarzyszy im narzeczony lub ojciec.POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Zobacz pogodę na dziś i na kolejne dni

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się