ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Nowe telewizyjne wyzwanie. Cztery wesela i podróż z...

r-bo

2018-05-14 09:00

2018-05-14 09:08

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Nowe telewizyjne wyzwanie. Cztery wesela i podróż z Agnieszką Hyży

r-bo

2018-05-14 09:00

Agnieszka Hyży ma nowe zajęcie
Agnieszka Hyży poprowadzi nowy reality show Polsatu „Cztery wesela i podróż” opartym na brytyjskim formacie „Four Weddings”. W rozmowie z Plejadą prezenterka telewizyjna zdradziła szczegóły programu.

W każdym odcinku „Cztery wesela i podróż” widzowie poznają cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Nie są jednak zwyczajnymi gośćmi, tylko jurorkami – zwracają uwagę na każdy szczegół wydarzenia (m.in.
suknię ślubną, wystrój sali, menu, tort, muzykę oraz atmosferę wesela). Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 100 punktów – to właśnie ona wybierze się ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem w podróż poślubną, czyli nagrodę oferowaną w programie.
– Coś się kroi. Coś się dzieje. Jesteśmy na etapie rozmów i budowania. Taki program się pojawi. Teraz myślimy, jak to zrobić. To jest format, który na świecie jest niezwykle popularny – powiedziała Agnieszka Hyży.

W 2011 roku w Białej Rawskiej Agnieszka wzięła ślub z Mikołajem Witem. Małżeństwo prezenterki po trzech latach zakończyło się rozwodem. 17 lipca 2015 w Rzymie zawarła związek małżeński ze znanym piosenkarzem Grzegorzem Hyżym.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

tomek

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kowalski (gość)  •

kocham

odpowiedzi (0)

skomentuj