ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Program telewizyjny na dziś. Co obejrzeć w TV 26.02.2018?...

Telemagazyn.pl

2018-02-26 10:13

2018-02-26 10:13

Dodaj komentarz

Program telewizyjny na dziś. Co obejrzeć w TV 26.02.2018? [PROGRAM TV]

Telemagazyn.pl

2018-02-26 10:13

Co obejrzeć w tv w sobotę, 24.02.2018? Program tv na dziś to m.in. "M jak miłość", "Za marzenia", Teatr TV i Pożar w burdelu. Sprawdź program telewizyjny na 26 lutego 2018!
Program telewizyjny na dziś. Co obejrzeć w TV 26.02.2018? [PROGRAM TV] Program telewizyjny na dziś. Co obejrzeć w TV 26.02.2018? [PROGRAM TV]
Program tv na poniedziałek, 26 lutego 2018 r.:

Neustadt, rok 1958. 36-letnia konduktorka Hanna Schmitz udziela pomocy 15-latkowi, który zasłabł, wracając ze szkoły. Okazuje się, że Michael Berg jest chory na szkarlatynę. Po dojściu do zdrowia młodzieniec postanawia podziękować nieznajomej. Ich kolejne spotkanie kończy się inicjacją seksualną chłopaka, zauroczenie przeradza się w romans.
W czasie schadzek Michael czyta ukochanej książki. Kilka miesięcy później kobieta znika bez pożegnania. W 1966 r. Michael trafia na proces zbrodniarzy nazistowskich. Na ławie oskarżonych dostrzega Hannę.
"Lektor" - Stopklatka TV, godz. 20:00

W 1946 r. 17-letnia sanitariuszka Danuta Siedzikówna przyłączyła się do oddziału "Łupaszki", który walczył z funkcjonariuszami MO i UB na Warmii, Mazurach i Pomorzu. 13 lipca 1946 r. "Inka", której rodzice zginęli podczas wojny, zostaje wysłana z misją do Gdańska po zaopatrzenie medyczne. Wskutek zdrady Reginy, byłej łączniczki "Łupaszki", 20 lipca dziewczyna wpada w ręce agentów UB. Zostaje umieszczona w pawilonie V więzienia w Gdańsku. Mimo brutalnego śledztwa nie ujawnia istotnych informacji. Rozpoczyna się trzygodzinna rozprawa.
"Inka" - TVP1, godz. 20:35

W programie tv na dziś także kolejny odcinek "M jak miłość". Marcin nie przychodzi na spotkanie z Izą, bo Szymek trafia nagle do szpitala z zapaleniem wyrostka i musi przejść operację. A Lewińska ulega w końcu Arturowi i oficjalnie zgłasza w urzędzie, że to on jest ojcem Mai. Tymczasem Kinga wyznaje Piotrkowi, że marzy o tym, by znów zajść w ciążę. Magda organizuje rodzinną kolację, podczas której ma nadzieję pogodzić w końcu Marszałka z Krystyną...
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:50

Program telewizyjny - co jeszcze dziś w tv?

Grupa teatralno-muzyczna Pożar w Burdelu prezentuje autorskie przedsięwzięcie, w którym z przymrużeniem oka, inteligentnym humorem oraz dystansem komentuje bieżącą sytuację w Polsce. Nazwa programu "Fabryka patriotów" nawiązuje do jednego ze spektakli PwB. W show znajdą się m.in. pieśni patriotyczne, narodowa terapia oraz torturowanie celebrytów.
"Pożar w burdelu" - TVN, godz. 21:30

Program tv na poniedziałek to również premiera nowego serialu TVP pt. "Za marzenia". Anka pracuje jako makijażystka na planie telenoweli. Nagle odkrywa, że jej chłopak ją zdradził. Zosia - jako dyplomowany psycholog - doradza klientom, jaki powinni wybrać zawód. Sama jednak ma ochotę odejść z pracy, po każdej rozmowie z szefem. Bartek to artystyczna dusza. Ukrywa przed bliskimi, że rzucił studia i marzy o karierze DJ - a. Ale beztroskie życie się kończy, gdy rodzice chłopaka przyjeżdżają niespodziewanie do Warszawy i poznają prawdę. To jednak dopiero początek kłopotów trójki młodych bohaterów, którzy mieszkają w stolicy od czasów studenckich...
"Za marzenia" - TVP2, godz. 21:35

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 26.02.2018!

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się