ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Ubezpieczenie na wakacje. Kiedy ubezpieczyciel nie wypłaci...

(ei24)

2018-05-12 20:55

2018-05-12 20:55

3 Komentarze
Dodaj komentarz

Ubezpieczenie na wakacje. Kiedy ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania? [FILM]

(ei24)

2018-05-12 20:55

Jak ubezpieczyć się na wakacje? - Warto, żeby ubezpieczenie było jak najszersze - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Eryk Bogdas, mediator i prawnik.
02.05.2018 sopot.majowka - sloneczna i goraca pogoda sprzyjajaj wypoczynkowi na swiezym powietrzu w dlugi majowy weekend. fot. karolina misztal / polska 02.05.2018 sopot.majowka - sloneczna i goraca pogoda sprzyjajaj wypoczynkowi na swiezym powietrzu w dlugi majowy weekend. fot. karolina misztal / polska

02.05.2018 sopot.majowka - sloneczna i goraca pogoda sprzyjajaj wypoczynkowi na swiezym powietrzu w dlugi majowy weekend. fot. karolina misztal / polska press/dziennik baltycki (© Karolina Misztal)

Kiedy ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania?

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(3)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Porównywarka ubezpieczeń S

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ekspert Superpolisy (gość)  •

Wybierając ubezpieczenie turystyczne warto zwrócić uwagę na sumę ubezpieczania kosztów leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków i assistance. Warto także skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, która pozwoli dopasować nam polisę do indywidualnych potrzeb i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

odpowiedzi (0)

skomentuj

EKUZ to nie wszystko

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Online Ekspert Compensa (gość)  •

Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę na narty trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy, a także pozwalała na skorzystanie z ratownictwa medycznego w górach. W Polsce ratownictwo jest darmowe w ramach NFZ, ale za granicą jest najczęściej dodatkowo płatne. A transport medyczny ze stoku do szpitala potrafi być bardzo drogi. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym, które może przydać się, jeśli spowoduje Pani wypadek na stoku oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Bez wysokiej sumy ubezpieczenia polisa nie ma sensu

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Katarzyna (gość)  •

W ubezpieczeniu turystycznym ważny jest nie tylko szeroki zakres ochrony z małą liczbą wyłączeń odpowiedzialności. Równie ważna jest wysoka suma ubezpieczenia kosztów leczenia. W przypadku wyjazdu do jednego z krajów europejskich powinna ona wynieść co najmniej 100 000 zł. W porównywarce Ubea.pl można sprawdzić, kto zaoferuje ubezpieczenia z taką sumą w najniższej cenie.

odpowiedzi (0)

skomentuj