ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
ZAMIANA ŻON TTV ODCINEK DRUGI. Karne pompki i niebezpieczny...

(JED)

2018-04-26 09:00

2018-04-26 09:00

15 Komentarzy
Dodaj komentarz

ZAMIANA ŻON TTV ODCINEK DRUGI. Karne pompki i niebezpieczny jednorożec, czyli co zobaczymy w drugim odcinku kontrowersyjnego programu

(JED)

2018-04-26 09:00

W tym odcinku zobaczymy jak głęboko wierząca Kamila stawia czoła mężowi i dzieciom, którzy są wyluzowanymi wegetarianami. Z kolei wegetarianka Ula trafi pod dach pełen zasad i restrykcji.
Kamila i Robert to głęboko wierzący katolicy, którzy swoje życie opierają na ściśle określonych planach i harmonogramach. W tym domu panuje zasada „swawola nie popłaca” - dzieci mają swoje obowiązki, a za nieposłuszeństwo grożą im przysiady i pompki. Dla rodziców bardzo ważne są dobre wychowanie i konsekwencja.

Ich kompletnym przeciwieństwem są Ula i Michał – wyluzowani wegetarianie. Tutaj dzieci traktowane są jak dorośli – nie mają kar, a kwestie sporne poddawane są dyskusjom. W domu cenione są przede wszystkim kreatywność, indywidualizm i rozwijanie własnych pasji.

Jak poukładana Kamila odnajdzie się w pozbawionym reguł świecie Uli i czy da się namówić na... poszukiwanie jedzenia w śmietniku? Czy przyzwyczajona do swobody i wolności Ula będzie potrafiła podporządkować się sztywnym zasadom Kamili i jak zareaguje, kiedy dowie się, że trafiła do domu, w którym nie toleruje się... jednorożców? A może, mimo różnic, rodzinom jednak uda się znaleźć nić porozumienia?

Drugi odcinek nudzącego kontrowersje programu zobaczymy w czwartek o godz. 22.30.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Komentarze

(15)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

dramat!!!

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mika (gość)  •

czy odpowiednie służby nie powinny zająć się tą przemocą domową???
Producenci programu powinni zgłosić sprawę do opieki społecznej i zabrać te biedne dzieci od tych fanatyków!!!
Jak można tak znęcać się psychicznie nad dziećmi??? I zabronić tej idiotce tego pseudo-nauczania domowego, bo rujnuje dzieciom całe dzieciństwo i przyszłe życie. Przecież prędzej czy później te dzieci przejrzą na oczy i dojdzie do tragedii...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Opieka społeczna

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Matka (gość)  •

Ktoś chyba powinien zainteresować się tą patologiczną rodziną

odpowiedzi (0)

skomentuj

Dramat

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Monika (gość)  •

To jest właśnie obraz obłudy i zakłamania w domu znęcają się nad dziećmi, nie szanują drugiego człowieka a w niedziele klęczą w pierwszej ławce w kościele

odpowiedzi (0)

skomentuj

Masakra

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ania (gość)  •

Jestem katoliczka i mama ale to co zobaczylam wlasnie w tv to sie w glowie nie miesci! Te pompki i przysiady..dzieciak budowal zamek z klockow płakał ze burzyc tego nie chce bo duzo czasu poswiecil na ułożenie budowli alee nieee bo w koncu tatus musi pokazac kto tu rzadzi!!zniszcz to bo dzis czwartek! Ze niby ucza dzieci szacunku do rodzicow jednoczenie nie okazuja szacunku wlasnym dzieciom.!!tamta rodzina nie jest idealna ale mimo tego jedzenia nie razi tak jak Ci ktorzy uwazaja sie za idealow...Oni wyrabiaja katolikom w swiecie opinie katolikow fanatykow w dodatku zabobonnych.../zabawki/czubkow..

odpowiedzi (0)

skomentuj

KAMILA I ROBERT

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gizella (gość)  •

Skąd bierzecie takich oszołomów jak Kamila i Robert. Żal dzieci. Chore zasady. Dzieci musztrowane jak w wojsku tym powinny się zająć specjalisci. Nie moge uwierzyc ze tacy ludzie sa wsrod nas. Jak już pokazujące takich dziwolagow w tv to też zróbcie z tym później coś. Druga rodzina spoko. Nie mogłabym jeść produktów że śmietnika ale jeżeli im to pasuje ok. Ogólnie bardzo spoko rodzina.

odpowiedzi (0)

skomentuj

czy to dzieje się naprawdę?

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

paula (gość)  •

To jakieś nieporozumienie.Przemoc fizyczna wobec dzieci w czystej formie.Gość aż kipi z agresji.Próbuje to ukryć ale niestety to widać.Boję się myśleć co dzieje się w tej rodzinie jak nie ma kamer.Sekta jakaś czy co? Bo na pewno nie są to religijni katolicy.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Straszne

+9 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ewa (gość)  •

Coś strasznego! Ciemnogród i tragedia! Szkoda mi tylko tych dzieci... Za to rodzina z Gdańska bardzo sympatyczna!

odpowiedzi (0)

skomentuj

KG

+9 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

hipokryci (gość)  •

Zaraz, zaraz coś mi się nie zgadza ... wydaje mi się, że ludzie wyznający religię, która mówi "kochaj bliźniego jak siebie samego” nie powinni traktować innych jak ludzi gorszej rasy.... mówią bajki o szacunku, a sami na każdym kroku obrażają. Fajni inteligentni ludzie, umiejący w pełni w pełni uargumentować swoje poglądy przyjeli pod swój dach osobę totalnie pozbawioną kultury.... no ale cóż może to nie jej wina, może te złe nawyki nabyła, albo raczej zaraziła się nimi od kolegów w szkole ...
PS: Też jestem wierząca, ale mój Bóg nie pochwala chamstwa i dyskryminacji :P

odpowiedzi (0)

skomentuj

przerażające

+22 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Joel (gość)  •

Malutka dziewczynka mówiąca ze łzami w oczach "tato, ja nie chce pompków", czy smutny chłopiec, który nieśmiało ale bezskutecznie prosi o pozostawienie jego budowli z klocków pomimo sztywnej reguły czwartkowego sprzątania to obraz wołający o pomstę do nieba... Do tego cały system nie bronił się żadną argumentacją. Powinny się temu przyjrzeć odpowiednie instytucje antyprzemocowe.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Dorota

+18 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Zakłamani katolicy (gość)  •

Typowa "katolicka" rodzina, zakłamana jak żadna inna. Tylko czekać aż im się dzieci zbuntują. Nic dziwnego, że 'pochorowała się' akurat przed wprowadzaniem swoich reguł. Przecież nie zapanowałaby nad dziećmi, gdyby poznały co to jest prawidziwe życie bez pompek i tego typu rzeczy... Zresztą podejrzewam, że poza kamerą to pomki są zastępowane czymś bardziej bolesnym. Nie musze chyba przypominać, że dzieci mają po 8msc, 3 i 6 lat :) Druga rodzinka bardzo fajna, sympatyczna, szkoda tylko faceta bo potraktowała go jak dzikusa...

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 »