ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Zarobki w Biedronce 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce,...

AC

2018-05-15 12:20

2018-05-15 12:50

81 Komentarzy
Dodaj komentarz

Zarobki w Biedronce 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? Biedronka podniosła pensje [ZAROBKI W SUPERMARKETACH]

AC

2018-05-15 12:20

Zarobki w Biedronce 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce? Ile zarabia kasjer w Lidlu? O zarobkach w supermarketach w naszym kraju krąży wiele pogłosek. Ile tak naprawdę zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? Sprawdziliśmy zestawienia i mamy dla Was najnowsze dane. Jeronimo Martins Polska zapowiada, że zarobki w Biedronce wzrosły w styczniu 2018 roku nawet o 550 złotych brutto. Po podwyżkach praca w sklepach zaczyna być coraz bardziej atrakcyjna. Praca w Biedronce, Lidlu, czy Auchan? Gdzie kasjerzy zarabiają najwięcej? Sprawdziliśmy! Zarobki w Biedronce, Lidlu, Auchan MAJ 2018
Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? Biedronka podniosła pensje, kasjerzy zarobią więcej
1/11

(© archiwum Polska Press)

Opis: Zarobki w Biedronce 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce? Ile zarabia kasjer w Lidlu? O zarobkach w supermarketach w naszym kraju krąży wiele pogłosek. Ile tak naprawdę zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? Sprawdziliśmy zestawienia i mamy dla Was najnowsze dane. Jeronimo Martins Polska zapowiada, że zarobki w Biedronce wzrosły w styczniu 2018 roku nawet o 550 złotych brutto. Po podwyżkach praca w sklepach zaczyna być coraz bardziej atrakcyjna. Praca w Biedronce, Lidlu, czy Auchan? Gdzie kasjerzy zarabiają najwięcej? Sprawdziliśmy! Zarobki w Biedronce, Lidlu, Auchan MAJ 2018
>>> przejdź do kolejnego slajdu
Przejdź do galerii
  • Kasjerzy w Auchan nie mogą liczyć na wysokie pensje. Podobnie jak w Carrefour - zarobki oscylują w okolicy 2000 zł brutto (według danych z serwisu GoWork.pl, gdzie na temat zarobków wypowiadali się pracownicy)

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Ile zarabia kasjer w Carrefourze? Nie za wiele. Według danych z serwisu GoWork.pl, gdzie na temat zarobków wypowiadali się pracownicy - w Carrefourze można liczyć na pensję w wysokości 2000 zł brutto. Niskie zarobki w Carrefour mają jednak zrekompensować wyprawki dla dzieci i darmowa opieka medyczna dla pracowników hipermarketu.

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Zarobki kasjerów w Lidlu nie uległy w ostatnim czasie większym zmianom. Od 1 marca 2017 roku nowi pracownicy zarobią w Lidlu od 
2550 do 3300 zł brutto w zależności od lokalizacji sklepu. Ile zarabia kasjer w Lidlu z większym stażem pracy?

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Po dwóch latach zarobki kasjerów w Lidlu wzrastają. Pracownik obsługujący kasę może liczyć nawet na 3000 do 3800 zł brutto. Menadżerowie sklepów w Lidlu mogą z kolei liczyć na zarobki od 4400 zł do prawie 7000 zł brutto.

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Zarobki w Tesco nie należą do najwyższych. W tej sieci pracownik po pół roku pracy może liczyć na pensje w wysokości 2345 zł brutto. Pracownicy Tesco mają też dostęp do badań lekarskich i bonów świątecznych. 

Wprowadzono system miesięcznej premii sprzedażowej w wysokości do 150 zł.

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Podwyżki pensji w 2017 roku dotknęły też pracowników Polomarketu. Pracownik sklepu tej sieci zarobi najmniej 1450 - 1700 zł netto w zależności od zakresu obowiązków (plus premia uznaniowa).
Zobacz galerię

Zarobki w Biedronce 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018?Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, podniósł wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w sklepach oraz centrach dystrybucyjnych od stycznia 2018 r. Podwyżki wyniosły od 200 zł do 550 zł brutto w zależności od lokalizacji, stażu pracy i konkretnego stanowiska. To już czwarta podwyżka pensji w Biedronce w ciągu dwóch lat. JMP jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce, zatrudniającym obecnie ponad 65 tys. osób w oparciu o umowy o pracę.

Zarobki w sklepach z roku na rok są coraz wyższe, co sprawia, że praca w supermarkecie staje się atrakcyjna. Gdzie kasjerzy zarabiają najwięcej? Ile zarabia kasjer w Biedronce? Ile zarabia kasjer w Lidlu? O zarobkach w supermarketach w naszym kraju krąży wiele pogłosek. Ile tak naprawdę zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? SPRAWDŹ NASZE ZESTAWIENIE ZAROBKÓW!

Zarobki w Biedronce 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce? Pensje sprzedawców-kasjerów w BiedronceStyczniowymi podwyżkami zostaną objęci wszyscy sprzedawcy-kasjerzy. Osoby rozpoczynające pracę w Biedronce na tym stanowisku na pełen etat będą mogły zarobić co najmniej 2650 zł brutto, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanych nieobecności. Pierwszą podwyżkę otrzymają już po roku pracy, natomiast po trzech latach kolejną, dzięki czemu ich zarobki wzrosną do co najmniej 2950 złotych brutto miesięcznie. W wybranych lokalizacjach kwoty te są wyższe, przykładowo dla warszawskiego sprzedawcy-kasjera osiągają wartość nawet 3550 zł brutto po trzech latach pracy. Ponadto każdy sprzedawca-kasjer może otrzymać dodatkowo do 500 zł brutto uznaniowej premii kwartalnej w zależności od wyników.

Zarobki w Biedronce 2018. Pensje pozostałych pracowników w BiedronceStyczniowe podwyżki objęły również kadrę kierowniczą sklepów, która włącznie z zastępcami kierowników sklepów liczy ponad 14 tys. osób. Biedronka podniosła także wynagrodzenia magazynierów i magazynierów kompletacji, którzy od 2018 r. w zależności od stanowiska, stażu pracy oraz lokalizacji zarobią od 3050 zł do 4 000 zł brutto przy uwzględnieniu nagrody za brak nieplanowanych nieobecności w danym miesiącu. Te podwyżki dotyczą wszystkich 16 centrów dystrybucyjnych działających w ramach sieci.

ZAROBKI KASJERÓW W SUPERMARKETACH 2018: Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018ZAROBKI W BIEDRONCE 2018. ILE ZARABIA KASJER W BIEDRONCE?
ZAROBKI W LIDLU 2018. ILE ZARABIA KASJER W LIDLU?
ZAROBKI W KAUFLANDZIE 2018. ILE ZARABIA KASJER W KAUFLANDZIE?
ZAROBKI W TESCO 2018. ILE ZARABIA KASJER W TESCO?
ZAROBKI W CARREFOUR 2018. ILE ZARABIA KASJER W CARREFOUR?
ZAROBKI W AUCHAN 2018. ILE ZARABIA KASJER W AUCHAN?
ZAROBKI W POLOMARKECIE 2018. ILE ZARABIA KASJER W POLOMARKECIE?

WIDEO: Kasjerka pomyliła się o 180 tys. zł. Mężczyzna pieniądze oddał

Źródło: Nto.pl

Komentarze

(81)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Pompka z was

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Dzwoniec (gość)  •

29 lat, 14000 netto. Było się uczyć,a nie oglądać klan.

skomentuj

Bzdury opowiadasz

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mama (gość)  •

Studia dzienne na UJ i 3 podyplomówki 2900 zł po 23 latach. Szkola...

odpowiedzi (0)

skomentuj

W głowie się nie mieści

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ja (gość)  •

Pracuję w budżetówce. Zarabiam 2100 BRUTTO :o Gdyby nie to, że mam małe dziecko i godziny pracy (7-15) pozwalają mi spędzić z nim troszkę więcej czasu, już pracowała bym gdzie indziej. Chociaż w moim regionie nie ma co liczyć na pracę bez znajomości za więcej niż 2500 brutto. Taka jest rzeczywistość... porażka.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Artykuł sponsorowany?

+4 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Al73 (gość)  •

Interesujące, że odnośnie zarobków w Biedronce podane są wartości brutto i na pełny etat, a akurat mało kto tam jest tak zatrudniony, bo struktura musi być elastyczna, plus uznaniowa premia( czytaj: raczej nie występuje). A zarobki w innych firmach to już wg anonimowych głosów z portali. Nie raz już widziałam takie artykuły. Biedronka się chwali jak może tymi "wysokimi" zarobkami. A problem z rekrutacją jaki był, taki jest. Nie bez powodu raczej...

skomentuj

Pierdolisz

+3 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

. (gość)  •

.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Do Pana redaktora

+4 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

M3 (gość)  •

Panie redaktorze jak chce Pan napisać uczciwy artykuł o zarobkach to niech Pan zobaczy kwity pracowników nie jakieś tam oświadczenia pracodawcy podparte wskaźnikami słupkami i innymi pierdołami typu obroty sklepu-co ma pracownik do tabelek?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Dziennikarz, ile zarabiasz?

+5 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

moim zdaniem (gość)  •

Podasz tę kwotę tabu?

skomentuj

A ty ile?

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

? (gość)  •

Podasz kwotę?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Gość

+4 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gość (gość)  •

Ale kłamią, tylko szkoda że ludzie co się nie znają, uwierzą w te bajki. 1600zl miesiączki, dwu letni staż u nich. Tyle płacą. I trzeba zapierdalać w poniedziałki od 0.15 bo niedzielę wolne. Nie interesuje ich czym w nocy dojadę.

skomentuj

Nie pracuj!

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

! (gość)  •

Bierz zasiłki!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Błeeeee źleeeeee!

+9 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

M.Enel (gość)  •

Znowu chcą nas do roboty!
A my do roboty nieprzyzwyczajeni.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Zakupy w sklepie sieciowym.

+10 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Stefan (gość)  •

W sklepie sieciowym kupiłem płyn do mycia podłogi, rękawiczki jednorazowe, ściereczki i mydło.
Pani kasjerka do mnie: Co, będzie niezłe sprzątanie?
Aż strach kupić tam prezerwatywy...

skomentuj

Stefan

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

a.a (gość)  •

A pan to się na żartach nie zna

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kaufland

+5 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Dagmara (gość)  •

Pracuje w Kaufie w Łodzi od 7 lat i pierwsze słyszę o tym ,iż od marca dostaliśmy 300 zł podwyżki

skomentuj

Może pracujesz w słuchawkach ochronnych?

+9 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

obserwator (gość)  •

Oszczędzasz słuch ale tracisz finansowo.... :-)

odpowiedzi (0)

skomentuj

No i macie rowzijającą się polską gospodarkę

+9 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

realista (gość)  •

Jedyna praca dostępna to praca na kasie w sieciówkach.

Wolałbym kopać rowy albo zamiatać posesje niż siedzieć w pampersach 8 godzin.

Za Niemca dziadowie przymusowo pracowali w obozach pracy, a teraz ich wnukowie robią o dobrowolnie.

No ale skoro chciało się wstąpić do IV Rzeszy...

skomentuj

Pierdolisz

+4 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

. (gość)  •

Pluj na Unię, pluj...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Cham zawsze zostanie chamem.

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

... (gość)  •

Szkoda, że prostactwo ma dostęp do sieci.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Pierdolisz

+1 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

. (gość)  •

Chciałbyś się odciąć od sieci?

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 3 4 5 6 »