Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

(tj)
Szpilka Jennings walka w USA
Szpilka Jennings walka w USA źródło polskapresse
Wynik walki Szpilki. Szpilka WILDER wynik. Kto wygrał walkę Szpilka WILDER. Szpilka WILDER kto wygrał walkę. Szpilka przegrał. SZPILKA WYGRAŁ Około godz. 4 nad ranem polskiego czasu Artur Szpilka walczy z WILDEREM. Kto wygrał walkę? Szpilka nokautuje WILDERA czy WILDER nokautuje Szpilkę - kibice boksu zastanawiali się tuż przed walką. WILDER SZPILKA SZPILKA WILDER WALKA W POLSACIE OKOŁO GODZ. 5 NAD RANEM. Przypominamy walkę niestety przegraną dla Szpilki. Walkę Szpilki z JenningsemW 6 rundzie Szpilka po ciosie w splot słoneczny, przyklęknął na ringu i był liczony. W 10 rundzie po lewym sierpowym Artur Szpilka ponownie był liczony. Pod koniec walki sędzia przerwał walkę i Jennings wygrał przez nokaut. Walkę Szpilka Jennings wygrał Jennings - walcząca duma Filadelfii.

Walka Szpilka Wilder o której walka Szpilka Wilder 2016

Wynik walki Szpilki

Szpilka przegrał walkę z Jenningsem**Wynik walki Szpilka Jennings**

Walka Szpilki. Walka Szpilka Jennings**Walka Szpilki. Walka Szpilka Jennings.**
Szpilka zaczął starcie bardzo odważnie, z wyraźnym pressingiem na Amerykaninie. Ten natomiast starał się utrzymywać dystans i swoimi gestami prowokować Szpilkę, chcąc zmusić go do "zagotowania się" i popełnienia jakiegoś błędu.

Z czasem do ataków przeszedł Jennings, jednak Szpilka odpowiedział dobrą pracą na nogach. Urodzony w Wieliczce pięściarz był bardzo ruchliwy, unikał większości groźnych ciosów rywala i wyprowadzał kontrataki.
OTO WALKA SZPILKA JENNINGS - WIDEO
Na półmetku starcia jego wynik wydawał się wciąż sprawą otwartą. W szóstej rundzie Polak zaczął opuszczać ręce opierając się o liny i prowokować Jenningsa do "wojny". Niestety nadział się przy tym na lewy hak z dołu w okolice splotu słonecznego, przyklęknął i był liczony po raz pierwszy.

Walka Szpilki. Walka Szpilka Jennings, Walka Szpilki. Walka Szpilka Jennings WIDEO, ZDJĘCIA

Szpilka Wilder kto wygrał Szpilka Wilder o której walka kto wygrał walkę Szpilka Wilder

Po lekkim kryzysie "Szpila" doszedł do siebie i był w stanie toczyć w miarę wyrównany bój. W miarę, gdyż to Amerykaninowi częściej udawało się spychać Polaka do defensywy i zasypywać go mocnymi ciosami w tułó

w.

"Ostatnia runda, podnoś ręce! Trzy minuty, jesteś gotowy? Weź się w garść!" - krzyczał trener Fiodor Łapin do Artura Szpilki przed decydującym starciem. Polak, myśląc jeszcze o wygranej, musiał w nim zaatakować i tak też uczynił, wspierany przez polską widownię zgromadzoną w Madison Square Garden Theater.

Walka Szpilki Walka Szpilka Jennings Walka Szpilki Walka Szpilka Jennings Walka Szpilki Walka Szpilka Jennings

Niestety dla Szpilki garda rywala była bardzo szczelna, a do tego na nieco ponad minutę przed końcem trafił on Polaka piekielnie mocnym lewym sierpowym na szczękę. Szpilka wpadł w liny i był liczony po raz drugi. Krótko po tym, gdy starcie zostało wznowione, Jennings dokończył dzieła. W drugiej minucie i 20. sekundzie ostatniej rundy sędzia Michael Ortega był zmuszony przerwać pojedynek, ratując Polaka przed ciężkim nokautem.

Kto wygrał walkę Szpilka Jennings. Niestety wielu kibiców boksu nie widziało walki Szpilka Jennings, ponieważ transmitowana ona była w kodowanej stacji HBO i na Polsacie Sport. Ci, którzy nie widzieli, zadają sobie pytanie, kto wygrał walkę Szpilka Jennings. Czy walkę wygrał Polak Artur Szpilka, czy wygrał Amerykanin Bryant Jennings?

W 10 rundzie sędzia przerwał pojedynek. Artur Szpilka przegrał przed czasem.

Andre Ward (27-0, 14 KO), jeden z najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe o walce Artura Szpilki i Bryanta Jenningsa. Amerykanin, który zasiądzie za kilka godzin tuż przy ringu w Madison Square Garden Theater, spodziewa się w boju niezwyciężonych "ciężkich" wielkich emocji.

To była trudna do typowania walka. Jennings to mój przyjaciel, on ma co potrzebne, by odnosić sukces, ale Polak to też nie ułomek i zawsze daje z siebie wszystko.

- Obaj są na podobnym etapie kariery, zwycięzcę czekają lepsze rzeczy, przegrany pójdzie w dół.

Szpilka przyznał, że zawalił walkę...

Materiał oryginalny: Szpilka Wilder kto wygrał Szpilka WIlder o której walka kto wygrał walkę Szpilka Wilder - Express Ilustrowany