ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
U przyjaciół Sopot Kuchenne rewolucje. Gessler w Sopocie U...

(tj)

2014-02-13 21:42

2014-02-13 21:59

Dodaj komentarz

U przyjaciół Sopot Kuchenne rewolucje. Gessler w Sopocie U przyjaciół

(tj)

2014-02-13 21:42

U przyjaciół Sopot Kuchenne rewolucje. Gessler w Sopocie U przyjaciół. Tym razem Magda Gessler przyjechała do Sopotu do restauracji U Przyjaciół. Dlaczego nie ma gości, dlaczego jest mały utarg. Czy Kuchenne Rewolucje w Sopocie w restauracji U Przyjaciół pomogą właścicielom stanąć na nogi? Dziś program.
U przyjaciół Sopot Kuchenne rewolucje. Gessler w Sopocie U przyjaciół

Tradycyjnie Magda Gessler rozpoczęła od degustacji potraw. Na pierwszy ogień poszedł śledź - z czego restauracja U Przyjaciół słynie.

Poproszę o usmażenie jajka bez tego gów..na powiedziała Magda Gessler


Co stało się z restauracją "U przyjaciół"? Podczas programu okazało się, że jej pierwszy właściciel z powodu operacji nie może już sam prowadzić restauracji U Przyjaciół. Ale szef U Przyjaciół też nie wyobraża sobie utraty restauracji, którą stworzył od początku. Restaurację U Przyjaciół przekazał młodszemu synowi.


U przyjaciół Sopot Kuchenne rewolucje. Gessler w Sopocie U przyjaciół

Przez pierwszą część dnia, Gessler kierowała przygotowaniami nowych dań. Po kuchni poruszała się w białym kitlu, a potem przeszła w nim do samochodu. Późnym popołudniem restauratorka wróciła do lokalu w eleganckim stroju żeby poprowadzić finałową kolację. Po nagraniu, Gessler dostała kwiaty od właściciela i gratulowała kucharzowi, więc rewolucja chyba się udała. Wystrój będzie miał zapewne coś wspólnego z dzikami patrząc na elementy wystroju noszone przez ekipę.

U Przyjaciół Sopot ul. Polna 55

U przyjaciół Sopot Kuchenne rewolucje. Gessler w Sopocie U przyjaciół

U przyjaciół Grilowany Stek z Dzika serwowany na sałatce z buraków i papryki z sosem pieczeniowym 35 zł

U przyjaciół Schab z Dzika panierowany w biszkoptach z dodatkiem suszonych borowików oraz orzechów włoskich serwowany z młodymi ziemniakami i kapustą zasmażaną 35 zł

U przyjaciół Kaczka Pieczona Po Hetmańsku serwowana na modrej kapuście z opiekanymi ziemniakami jabłkiem i sosem żurawinowym 36 zł

U przyjaciół Pierogi Ruskie okraszone Złotą Cebulką 18.00 zł

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się