Procesja z okazji Bożego Ciała przejdzie ulicami Piotrkowską, Czerwoną, Wólczańską i Skorupki. W godz. 10:45-12:30 zmienią się trasy dwóch linii autobusowych: Z6 i 57.
Linia Z6 (zastępująca w dniach 19-22 czerwca tramwaje na trasie ŁTR) pojedzie :
Pl. WOLNOŚCI – Legionów, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Sieradzka – PL. NIEPODLEGŁOŚCI/PL. NIEPODLEGŁOŚCI – Sieradzka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego do Kilińskiego, gdzie zawraca, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Legionów - PL. WOLNOŚCI.
Linia 57 pojedzie:
KARPACKA – Paderewskiego, Rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka, Wólczańska, Wróblewskiego, Politechniki, Radwańska, Brzeźna, Sienkiewicza, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego, Sterlinga, Pomorska, Anstadta, Północna, Źródłowa, Palki, Strykowska, Inflancka, Marysińska – MARYSIŃSKA (STADION)/MARYSIŃSKA (STADION) – Marysińska, Inflancka, Strykowska, Palki, Źródłowa, Północna, Sterlinga, pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Sienkiewicza, Brzeźna, Radwańska, Politechniki, Wróblewskiego, Wólczańska, Pabianicka, Rondo Lotników Lwowskich, Paderewskiego – KARPACKA.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Fitkau-Perepeczko nie nosi stanika. Pokazała z bliska, jak wygląda jej dekolt!
- Tak wygląda Bohun z "Ogniem i Mieczem". 60-latek nie przypomina siebie sprzed lat
- Wystrojona Cichopek dystansuje się od Kurzajewskiego na imprezie. Kryzys w niebie?
- Nieznana przeszłość Anity Werner. Zdjęcia dziennikarki w negliżu