Trenerzy po meczu ŁKS: Pozostał niedosyt

hof
Na pomeczowej konferencji prasowej trener piłkarzy Legii Warszawa, Jacek Magiera, powiedział, że pozostał mu niedosyt po remisowym 2:2 spotkaniu z ŁKS.

– Jechaliśmy do Łodzi po trzy punkty i wydawało się, że uda się zrealizować założenia. Na boisku była walka i dobra gra mojej drużyny, ale niestety nie udało się zwyciężyć, choć jestem zadowolony z postawy mojej drużyny.
Wojciech Robaszek (trener ŁKS): – Już po czterech minutach gry musieliśmy korygować taktykę przygotowaną na ten mecz. Choć mocno staraliśmy się, to jednak w pierwszej części spotkania nie udało się doprowadzić do wyrównania. Wreszcie padł remis, a tu znów po kilku minutach trzeba gonić. Zespół podjął wyzwanie i miał nawet kilka okazji, aby zdobyć trzeciego, zwycięskiego gola. Na gorąco nie chcę oceniać postawy naszego bramkarza. Muszę to przeanalizować.