ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Nowa ramówka TVP Łódź. Supełek, reportaże i tajemnice...

(jed)

2014-09-02 22:21

2014-09-02 22:31

Dodaj komentarz

Nowa ramówka TVP Łódź. Supełek, reportaże i tajemnice podwórek

(jed)

2014-09-02 22:21

„Kocham Łódzkie”, „Łódzkie Forum”, „Być seniorem” czy „Łódzkie, jakiego nie znacie” – to tylko niektóre programy, które jesienią zobaczymy na antenie TVP Łódź. Łódzka telewizja zaprezentowała właśnie nowości jesiennej ramówki.
1/2

Magdalena Michalak opowiadała o swoim nowym programie.

(© Grzegorz Gałasiński)

Wśród nich będą między innymi programy, takie jak „Wytwórnia unijnych projektów” oraz „Łódzkie na zdrowie”, którego pierwszy, pięciominutowy odcinek będzie można zobaczyć już 11 września. W nowym sezonie kilka łódzkich produkcji ponownie trafi na anteny ogólnopolskie TVP. „Kazimierz Kowalski zaprasza” to znany od lat 90. cykl przygotowywany przez łódzkiego artystę, prezentowany na antenie TVP Polonia. Podobnie jest z programem „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”, który powstaje w Łodzi przy współpracy 16 pozostałych ośrodków regionalnych TVP.

Magdalena Michalak od października będzie prowadzić autorski program „Naszym okiem”, w którym będą prezentowane najlepsze dokumenty i reportaże z łódzkiego archiwum od lat 60., wywiady z ich twórcami i bohaterami.
W łódzkiej TVP będzie także realizowany nowy program dla dzieci głuchych i niedosłyszących oraz ich rodziców i opiekunów „Supełkowe ABC”, który będzie także uczył języka migowego. Będzie emitowany w TVP ABC od 13 września. Już można oglądać dalsze losy rodziny „Śmiecińskich”, a Krystyna Piaseczna w przyszłym tygodniu rozpoczyna realizację programu „Łódzkie podwórka”.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się