Polska Niemcy bramki

ei24
Polska Niemcy bramki. Przy wypełnionym po brzegi stadionie narodowym do walki o punkty stanęli dziś piłkarze Polski i Niemiec. Polska wygrała z Niemcami 2:0. Pierwszy gwizdek zabrzmiał punktualnie o godz. 20.45. Jaki będzie wynik w meczu Polska Niemcy? Oczywiście kibice trzymają kciuki i wierz a w zwycięstwo reprezentacji Polski. Jednak trzeba pamiętać, że z Niemcami jeszcze nie wygraliśmy...

O wynik meczu spokojni są kibice z Niemiec. Oni też wierzą w swoich piłkarzy, ale mają oczywiście zdecydowanie więcej ku temu powodów.

Już po kwadransie gry zaczęła zaznaczać się przewaga piłkarzy z Niemiec. Niestety. W tej sytuacji wynik meczu Polska Niemcy wydaje się być mocno zagrożony dla naszych.

Po jednej z kontr w 25 minucie Niemcy musieli taktycznie faulować, bo Polacy wychodzili szybko do ataku. Niestety zostaliśmy powstrzymani. Szkoda, bo zanosiło się na dobrą akcję, szansę na bramkę i zmianę wyniki z 0 : 0 na 1 :0. Niestety nie udało się.

Kibice na stadionie narodowym z całych sił dopingowali naszych piłkarzy. Ci oczywiście grali tak, jak im pozwalały umiejętności - na tle rywali specjalnie nie błyszczeli. Liczyliśmy na kontry, ale tyle niedokładności, ile było w zagraniach polskich piłkarzy, dawno nie widzieliśmy. Chciało by się powiedzieć: Panowie to przecież reprezentacja.

Ale do przerwy walczyliśmy jak równy z równym. Wynik meczu Polska Niemcy wciąż był otwarty. Wszyscy wierzyli, że będzie dobrze. Piszczek, Milik, Krychowiak dwoili się i troili, ale na niewiele się to zdało.

Wynik meczu Polska Niemcy w 28 minucie spotkania to 0:0.

W 38 minucie powinno być już 1:0 dl Niemców. Muller był sam na sam. Udana interwencja Szczęsnego zażegnała niebezpieczeństwo.

W 37 minucie mogła być zmiana wyniku. Niemcy mieli sytuację niemal stuprocentową. Na szczęście napastnik przestrzelił.

W 43 minucie znów Szczęsny wyratował Polaków przed utratą bramki.

Gramy bardzo niedokładnie, nie potrafimy utrzymać się dłużej przy piłce.

W 52 minucie meczu Arkadiusz Milik strzela gola Niemcom. Publiczność szaleje z zachwytu.

Jeszcze większy aplauz kibiców budzi drugi gol biało-czerwonyvh. W 87 minucie Mila ogrywa niemieckiego bramkarza i trafia piłką do bramki.

Polska Niemcy w bramkach 2:0!!!!!!!!!!!!!