ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Jak szybko schudnąć? Karnawałowa utrata wagi

(jed)

2015-01-07 23:30

2015-01-07 23:30

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Jak szybko schudnąć? Karnawałowa utrata wagi

(jed)

2015-01-07 23:30

U progu nowego roku wiele osób z przerażeniem myśli o czekających ich pokusach, nadprogramowych kaloriach i zjadanych w nadmiarze przysmakach. A wszystko przez imprezy karnawałowe, które w tym okresie będą wypełniały weekendowe wieczory.
1/2

(© Polskapresse)

To prawda, że dania i przekąski serwowane przy takich okazjach zwykle są pełne tłuszczów nasyconych, dość tłuste i słone lub słodkie.
Do najczęściej serwowanych należą chipsy, orzeszki prażone, popcorn, paluszki, krakersy, czekoladowe cukierki i batoniki. To przez nie przybieramy na wadze, ponieważ zwykle możemy ich zjeść bardzo dużo. Do tego dochodzą tzw. ciepłe dania oraz ciasta na deser. Zwykle przyjęcie karnawałowe to bardzo wystawny bufet wzbogacony o kolorowe gazowane napoje i alkohole. Można sobie jednak poradzić z kaloriami i własnym łakomstwem.

Jak wiadomo, sposobem na zgrabną sylwetkę w pierwszej kolejności jest ruch. Im więcej się ruszamy, tym lepszą mamy przemianę materii i tym więcej spalamy kalorii. Ponadto ćwicząc uwalniamy endorfiny, hormony szczęścia, które sprawiają, że tracimy apetyt i łaknienie na niezdrowe przekąski. W czasie karnawału łatwo się dużo ruszać, bo jednak głównym aspektem w tym okresie jest możliwość potańczenia. Jeśli impreza odbywa się w klubie lub dyskotece, muzyka do tańca jest gwarantowana. Godzina intensywnego tańca to aż 360 kalorii.

Zwykle tańczy się dłużej, więc jest szansa na spalenie kalorii z przekąsek. Na domówki można przynieść własną płytę z muzyką do tańczenia lub poprosić gospodarzy o przygotowanie muzyki. Z pewnością wszyscy biesiadnicy chętnie odejdą od stołu i potańczą. A wtedy czasu na jedzenie będzie niewiele.Księgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.pl


WIERSZYKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

dobry sposob

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

edzoia (gość)  •

Ja trzymałam się pewnego planu który znalazłam w necie i schudłam 7kg, poszukajcie sobie w google - xxally radzi jak szybko schudnąć

odpowiedzi (0)

skomentuj