Pogoń - ŁKS 0:0. Łodzianie niepokonani od sześciu spotkań

ŁKS jest niepokonany od sześciu spotkań. Łodzianie zremisowali w Grodzisku z Pogonią 0:0

Od początku meczu inicjatywę mieli gospodarze, ale ich akcje kończyły się niecelnymi uderzeniami. W najlepszej sytuacji piłkę nad bramkę posłał Sierociński. Pod koniec pierwszej połowy się działo. Tataj główkował obok słupka, a w odpowiedzi świetną interwencją popisał się Krupa, a strzał Sarafińskiego został zablokowany. Gliński uderzył w poprzeczkę.
Po przerwie do ataku ruszył ŁKS. Po rzucie rożnym Rodrigo strzelił obok bramki. Aktywny był Rodrigo - dośrodkowywał, strzelał, ale bez bramkowych efektów. Groźniejsza była Pogoń. Po rzuci rożnym i strzale jednego z piłkarzy gospodarzy piłka znów odbiła się od poprzeczki. W końcówce meczu Tataj strzelił wprost w Kołbę

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - ŁKS 0:0

Żółte kartki Kowalski, Golański (ŁKS), Pałuba, Lendzion (Pogoń)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki: Krupa – Kołodziejski, Pałuba, Lendzion, Maślanka, Sołtys (64, Gregorowicz), Kołaczek, Gliński, Enow, Sierociński, Tataj.

ŁKS: Kołba - Filipiak, Sierant, ślęzak, Golański, Karbowniak (87, Szumer), Zimoń, Rodrigo, Kowalski, Różycki (77, Głowiński), Patora (38, Sarafiński)