NIEMCY POLSKA NA ŻYWO, NIEMCY POLSKA JAKI WYNIK. Niemcy wygrali 3:1

hof/ei24
Dziś mecz Niemcy vs Polska. Mecz na żywo transmituje Polsat. Relacja LIVE z meczu Niemcy Polska na naszej stronie archiwum/Polska Press
Po dobrym, emocjonującym meczu Polacy niestety przegrali z reprezentacją Niemiec na stadionie we Frankfurcie 1:3.

POLSKA GIBRALTAR O KTÓREJ MECZ, GDZIE W TV
Za 30 minut początek meczu Niemcy Polska, składy już znamy (na dole strony). Polacy, co było do przewidzenia, mocno stawiają na defensywne ustawienie.

Do meczu pozostał kwadrans. Polacy już rozgrzani, skupieni i gotowi do walki.

Za 10 minut sędzia rozpocznie mecz pomiędzy drużyną Niemiec i Polski. Polska to lider grupy. Niemcy aktualni mistrzowie. Szkocja dziś przegrała z Gruzją - to sensacyjny wynik.

Nie da się ukryć, że dzisiejsze spotkanie, to mecz za 6 pkt.

1' Zaczęli!
11' Niemcy strzelają bramkę i Polska przegrywa 1:0
17' Polacy otrząsnęli się z przewagi gospodarzy i zaczęli atakować.
19' Niestety kolejna bramka dla reprezentacji Niemiec. Niemcy Polska 2:0. Silny strzał z ok. 15 metra w krótki róg bramki, Fabiański bez szans.
21' Nie potrafimy stawić czoła Niemcom. Gospodarze prowadzą grę, nie potrafimy wyjść z kontrą. Pogubiliśmy się całkowicie.
25' Gra w środku pola. Niemcy atakują, Polacy próbują wyjść z kontrą, ale niestety niewiele z tego wynika.
28' Dobra akcja Polaków, z piłką popędził Grosicki, ale zamiast podawać, próbował strzelać.
29' Niemcy niestety cały czas kontrolują grę. Akcja Niemców lewą stroną, ale na lewoskrzydłowy na spalonym...
31' Rzut wolny dla Polaków. Wrzutka w pole karne, faul Polaka.
35' GOOOOLLLLLL LEWANDOWSKI GOLLLLLLL!!!!!!!! Piękna bramka, strzał szczupakiem po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego.
37' Gramy, wreszcie można powiedzieć, że gramy w piłkę. Polacy odżyli. Jest nadzieja!!!!
39' Nie jest łatwo, ale walczymy. Kibice krzyczą, ile sił w gardłach "Gramy u siebie, Polacy gramy u siebie"!
42' Ostro gramy. Polacy nie odpuszczają, jest walka!
43' Grosicki raz po raz próbuje. Lewy też daje z siebie 120 proc. Będzie dobrze! Może w II połowie, trzymamy kciuki.
45' BOMBA Lewandowskiego, ale w sam środek bramki. Szczęście Niemców.
46' Strzał Lewego głową, ale obrońca wybija z linii bramkowej! Niemcy WIELKIE szczęście na koniec meczu.

Z wielką nadzieją czekamy na II połowę. Jest szansa, że uda się strzelić Niemcom drugą bramkę!

46' Zaczęli II połowę. Nie ma zmian w obu zespołach.
48' Niemcy prowadzą grę, chcą dominować na boisku.
49' Zamieszanie w naszym polu karnym. Niemiec lekko kontuzjowany, ale wejście Polaka było czyste.
51' Strzał z woleja Lewandowskiego, ale Polak nie trafił czysto w piłkę.
53' Zmiana w drużynie Niemiec. Z boiska schodzi Bellarabi, wchodzi Gundogan.
54' Wróciliśmy z bardzo dalekiej podróży. Najpierw w ostatniej chwili piłkę wybijamy w polu karnym, chwilę później słupek ratuje nas przed utratą gola.
59' ALE mieliśmy sytuację!!!! ciut ciut obok słupka.
Do gry gotowy Błaszczykowski.
62' Zmiana. Do gry wchodzi Błaszczykowski.
65' Rzut rożny dla Niemców. Uff, pomocnik nie trafia w piłkę, było groźnie.
67' Grosickiiiiii, ale było blisko. Prawie sam na sam był Polak, obrońcy w ostatniej chwili wybijają piłkę.
71' Ale nas teraz Niemcy docisnęli. Znów było bardzo groźnie. Sporo szczęścia mieliśmy.
73' Gra w środku boiska. Niemcy przeważają. "Jesteśmy z Wami" śpiewają Polacy.
77' Wielkie szczęście po stronie Polaków. Znów było blisko utraty bramki.
80' Rzut wolny dla Polaków po faulu na Błaszczykowskim. Niestety źle wykonany.
82' Niestety. Gol dla Niemców. To już chyba koniec marzeń o dobrym wyniku.
84' Zmiana w polskiej drużynie. Peszko na boisku, zszedł Grosicki.
86' Gra siadła. Niemcy kontrolują sytuację na boisku.
88' Jeszcze Niemcy dociskają. Rzut rożny. Na boisko wchodzi Podolski.
90' Doliczone 3 minuty przez włoskiego arbitra.
93' Przegraliśmy we Frankfurcie 1:3, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że Polacy zagrali dobry mecz. Niemcy byli po postu lepsi.

NIEMCY vs POLSKA gdzie oglądać transmisję NA ŻYWO

NIEMCY POLSKA NA ŻYWO, NIEMCY POLSKA JAKI WYNIK

Przed startem eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy Niemcy, którzy kilka tygodni wcześniej wywalczyli tytuł mistrzów świata, byli murowanymi faworytami do zwycięstwa w naszej grupie. Wiele zmieniło się jednak 11 października ubiegłego roku. Tamten wieczór na Stadionie Narodowym w Warszawie przeszedł do historii naszego futbolu, bo biało-czerwoni po raz pierwszy pokonali Niemców (2:0 po golach Arkadiusza Milika i Sebastiana Mili).
POLSKA vs NIEMCY O KTÓREJ TRANSMISJA, GDZIE W TV, POLSKA NIEMCY TRANSMISJA

Kibice mocno trzymają kciuki za naszych zawodników. Czy drugi raz z rzędu uda się utrzeć Niemcom nosa? MECZ NIEMCY POLSKA DZIŚ O GODZ. 20.45. ZAPRASZAMY DO RELACJI NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU NIEMCY POLSKA NA ŻYWO W TELEWIZJI POLSAT OD GODZ. 20.45.

Po wielkim triumfie nad mistrzami świata Polacy objęli prowadzenie w tabeli gr. D, którego nie oddali do dziś, ale przede wszystkim uwierzyli w swoje możliwości i stali się prawdziwą drużyną. Po niespełna roku, jaki minął od pamiętnego starcia, wszyscy powtarzają, że dziś nasz zespół jest jeszcze silniejszy i nikt nie obawia się rewanżu we Frankfurcie.

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU NIEMCY POLSKA. WYNIK MECZU NIEMCY POLSKA ORAZ RELACJA Z TEGO, CO DZIEJE SIĘ NA BOISKU WE FRANKFURCIE NA BIEŻĄCO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

W deklaracje Robera Lewandowskiego, który w Bundeslidze wyrobił sobie znakomitą markę, oraz jego kolegów regularnie grających w ligach angielskiej, włoskiej, czy hiszpańskiej, można uwierzyć, lecz nie wolno zapominać, że naszym rywalem będzie dziś jeden z najlepszych teamów na świecie. I nie zmienia tego fakt, że dziś w składzie gospodarzy zabraknie m.in. kontuzjowanego Marco Reusa. Można być bowiem pewnym, że podopieczni Joachima Loewa zrobią wszystko, by zrewanżować się za porażkę sprzed roku i zepchnąć nas z pierwszego miejsca.

Ale selekcjoner Adam Nawałka od początku tygodnia zapowiada, że wie, w jaki sposób wrócić do Polski z punktem lub punktami i przekonuje, że jego podopieczni dziś nie będą się tylko bronić. Dla nas każda zdobycz we Frankfurcie może okazać się niezwykle cenna. Przede wszystkim pozwoli biało-czerwonym obronić pozycję lidera i znacznie przybliży nas do wyjazdu do Francji!

RELACJA NA ŻYWO NIEMCY VS POLSKA, NIEMCY VS POLSKA LIVE, WYNIK MECZU NIEMCY VS POLSKA