ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
NOWY DWÓR MAZOWIECKI CHARLIE'S PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH

(ls)

2015-09-24 08:01

2015-09-24 15:38

Dodaj komentarz

NOWY DWÓR MAZOWIECKI CHARLIE'S PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH

(ls)

2015-09-24 08:01

MAGDA GESSLER I ekipa KUCHENNYCH REWOLUCJI tym razem odwiedziła NOWY DWÓR MAZOWIECKI, gdzie przy ul. Bohaterów Modlina 46 mieści się restauracja CHARLIE'S. Czy znana restauratorka odmieni to miejsce? Czy w CHARLIE'S będzie pysznie? Jak zmieni się MENU lokalu? Jak na zmiany w CHARLIE'S, jego MENU i nowe CENY ?
1/2

NOWY DWÓR MAZOWIECKI CHARLIE'S PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH

(© Charlie's)

NOWY DWÓR MAZOWIECKI CHARLIE'S PRZED REWOLUCJĄ


STAR CHARLIE NOWY DWÓR MAZOWIECKI [MENU, OPINIE]

Przy ul. Bohaterów Modlina 46 w Nowym Dworze Mazowieckim mieści się restauracja CHARLIE'S. Lokal należy do Karola i Agnieszki. Bar typu fast food miał być dla nich spełnieniem marzeń o dostatnim życiu.
Właściciel Charlie's nie kryje swojej sympatii do jedzenia typu fast food. Nauczył się doskonale je przyrządzać, gdy pracował na obczyźnie. Przez kilka lat pracował w podobnych restauracjach. Gdy wrócił do Polski, postanowił wraz ze swoja dziewczyna Agnieszką otworzyć restauracje Charlie's.

RESTAURACJA MŁYN BYTÓW KUCHENNE REWOLUCJE GESSLER [MENU]

NOWY DWÓR MAZOWIECKI CHARLIE'S PRZED REWOLUCJĄCHARLIE"S to lokal z: hamburgerami, stekami, frytkami, czy tortilami – po prostu wszelkiego typu fast foodem fast food. Gdy para otwierała restauracje, nie było konkurencji, a na imprezie inauguracyjnej lokal wypełniały tłumy, kolejka czekających na stolik zajmowała chodnik przed restauracją! Niestety po hucznym otwarciu Charlie’s zaczął świecić pustkami. Klienci było rozczarowani czekaniem na zamówione danie, które trwało w nieskończoność. Smak jedzenia również pozostawiał wiele do życzenia. Zawiedzeni opuścili Charlie's i już nie wrócili...

TBILISI WARSZAWA KUCHENNE REWOLUCJE GESSLER [MENU]

CHARLIE"S NDM PRZED WIZYTĄ MAGDY GESSLERW lokalu przy ul. Bohaterów Modlina pojawiła się za to MAGDA GESSLER I EKIPA KUCHENNYCH REWOLUCJI.
- O rany! Boczek sztuczny- oceniła jedzenie, które otrzymała podczas pierwszej wizyty w restauracji Charlie's., znana restauratorka -Dlaczego to jest takie twarde?- zapytała wskazując na kotleta.
Nie tylko te mankamenty zauważyła prowadząca program Kuchenne Rewolucje.

Magda Gessler w Carrefourze przy Przybyszewskiego [FILM, zdjęcia]

CHARLIE"S NDM PRZED WIZYTĄ MAGDY GESSLER


Świecący pustkami lokal, znudzeni pracownicy i trudna sytuacja finansowa odbija się też na związku Agnieszki i Karola, którzy wzajemnie oskarżają się o przyczyny porażki „Charlie’s”. Kobieta zarzuca Karolowi lenistwo. On z kolei uważa, że to kelnerki, za które odpowiada właśnie Agnieszka, są największym problemem. Czy rzeczywiście tak jest? Sprawdzi Magda Gessler.

Zobacz też: Magda Gessler o "Kuchennych rewolucjach": Jednak te restauracje się trzymają

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się