Okocimski - ŁKS 0:1. Złoty gol Jakuba Więzika [zdjęcia]

bart
W meczu I ligi ŁKS wygrał z Okocimskim w Brzesku 1:0. Złotego gola strzelił Jakub Więzik. To trzecie zwycięstwo łodzian w rozgrywkach, drugie na wyjeździe.

W 52 minucie na przeciwległą stronę pola karnego zacentrował Stąporski. Piłkę wzdłuż linii bramkowej zagrał Konrad Kaczamek, a do bramki wbił ją Więzik. To czwarty gol napastnika w tym sezonie.
W pierwszej połowie bliżsi zdoybcia gola byli łodzainie. W 43 min po główce Więzika piłka odbiła się od słupka
ŁKS dopingowało około stu kibiców.
Trener ŁKS Marek Chojnacki: - Spodziewałem się meczu walki i takie było właśnie to spotkanie, rozgrywane na trudnym boisku. Nie wiem, jak długie kołki musieli wkręcić w buty zawodnicy, żeby się nie ślizgać. Remis byłby dla nas porażką, tym większą mamy wszyscy radość ze zwycięstwa

Okocimski Brzesko - ŁKS 0:1 (0:0)
0:1 - Więzik (52)

ŁKS: Wyparło - Sasin, Gieraga, Jurkowski, Osiński, K. Kaczmarek, Kuklis, Poźniak (86, Golański), Stąporski (70, Brud), P. Kaczmarek, Więzik (77, Kita)