ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Agnieszka Chylińska wzięła ślub

opr. (tj)

2012-09-07 10:14

2012-09-07 10:14

Dodaj komentarz

Agnieszka Chylińska wzięła ślub

opr. (tj)

2012-09-07 10:14

Związek Agnieszki Chylińskiej (36) i tajemniczego Marka, ojca jej dzieci, jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Jurorka "Mam talent" niechętnie o nim rozmawia. Kiedy ostatnio opowiadała o trzeciej ciąży w jednym z programów śniadaniowych, określała go mianem "mąż" - podaje pomponik.pl
Dziś już wiemy, że wokalistka po raz drugi wyszła za mąż! Informację tę potwierdziła "Życiu na Gorąco" Joanna Ziędalska-Komosińska, menedżerka Chylińskiej.

"To prawda. Agnieszka i Marek wzięli ślub" - mówi krótko. "Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy" - dodaje.

Choć nie podała żadnych szczegółów, tygodnik dowiedział się, że uroczystość odbyła się jeszcze przed narodzinami Estery. Agnieszka zachowała swoje nazwisko. Miejsce ceremonii ślubnej pozostaje nieznane.

Pogłoski o ślubie Chylińskiej pojawiały się już kilkakrotnie, za każdym razem okazywały się jednak nieprawdziwe. Skąd u piosenkarki i jurorki tak wielka potrzeba ukrywania życia prywatnego?

Jak mówią jej znajomi, Aga "zbyt wiele przeszła na scenie i za kulisami". "Narkotyki, przypadkowy seks, była cała dla fanów. Dosłownie" - podkreślają.

Sama przyznaje, że dopiero ciąża i spotkanie Marka postawiło na jej drodze znak stopu. Kim jest jej drugi mąż?

Wiadomo jedynie, że mężczyzna pracuje za kulisami show-biznesu i bardzo dba o prywatność. Czy ślub odbył się w kościele? Całkiem możliwe.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się