Remis Polaków z gospodarzami ME U-17. Grało dwóch widzewiaków

Mariusz Stępiński tym razem nie zdobył gola.
Mariusz Stępiński tym razem nie zdobył gola. Łukasz Kasprzak
W drugim meczu rozgrywanych w Słowenii piłkarskich mistrzostwach Europy do lat 17 reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z gospodarzami imprezy.

W składzie biało-czerwonych od pierwszej minuty wystąpiło dwóch piłkarzy Widzew - Mariusz i Patryk Stępiński. Patryk grał do końca, a Mariusz został zmieniony w ostatniej minucie meczu. Gola dla naszej drużyny w 9 minucie zdobył Vincent Rabiega. Przy bramce asystował Patryk Stępiński.
W pierwszym meczu turnieju Polacy dzięki bramce Mariusza Stępińskiego pokonali 1:0 Belgię i z 4 pkt zajmują drugie miejsce w grupie. W ostatnim meczu fazy grupowej Polska zagra z prowadzącą Holandią (10 maja, 17:30).