Czwarte miejsce Atomówek

ei24
Czwarte miejsce Atomówek ei24
Atomówki BBRC Łódź zajęły czwarte miejsce w finałowym turnieju Grand Prix Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7, który odbył się w Gdyni.

Atomówki BBRC Łódź zajęły czwarte miejsce w finałowym turnieju Grand Prix Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7, który odbył się w Gdyni. Łodzianki w spotkaniu o trzecie miejsce uległy Tygrysicom Sochaczew 15:19 (10:5).

Atomówki prowadziły już 10:0 w starciu z Tygrysicami, ale w drugiej połowie straciły przewagę. Przy stanie 12:10 dla zawodniczek z Sochaczewa łodzianki zdołały przedrzeć się na ich pole punktowe i na dwie minuty przed końcem prowadziły 15:12. To jednak nie był koniec. Jedna z rugbistek Tygrysic uciekła obronie i rajdem lewym skrzydłem zdobyła kluczowe przyłożenie i dodatkowo podwyższyła, dając swojej siódemce zwycięstwo 19:15.

Barw BBRC broniły: Joanna Zjawiona, Magdalena Jarecka, Marta Jarecka, Dominika Rudalska, Karolina Charkowska, Iza Walczak, Edyta Krakowska, Marta Urbanek, Aleksandra Szałapska, Roksana Świerczewska, Maja Stępień, Joanna Mielcarek, Patrycja Makowska, Alicja Stępień. Trenerzy - ; Zbigniew Grądys, Dominik Kopeć.