ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Kontakt do redakcji Expressu Ilustrowanego. Express...

(tj)

2013-04-25 17:04

2018-04-12 15:42

Kontakt do redakcji Expressu Ilustrowanego. Express Ilustrowany redakcja

(tj)

2013-04-25 17:04

Wydawcą "Expresu Ilustrowanego" jest Polska Press Sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka, ul. ks. I. Skorupki 17/19
Prezes Polskapress Oddział Prasa Łódzka
Marcin Polak
sekretariat@express.lodz.pl

Wiceprezes Polskapresse Oddział Prasa Łódzka
Michał Frontczak
frontczak@express.lodz.pl



ADRES REDAKCJI

ul. ks. I. Skorupki 17/19
90-532 Łódź
ZESPÓŁ EXPRESSU ILUSTROWANEGO


Redaktor naczelny
Marcin Kowalczyk - tel.42-66-59-200,fax.42-66-59-204,kowalczyk@express.lodz.pl


Zastępcy redaktora naczelnego
Lech Kaźmierczak - 42-66-59-200, kazmierczak@express.lodz.pl
Zastępca redaktora naczelnego - sekretarz redakcji
Sylwester Mudzo - 42-66-59-211, mudzo@express.lodz.pl
Zastępca redaktora naczelnego - ds.internetu
Tomasz Jabłoński - 42-66-59-241, t.jablonski@express.lodz.pl


SEKRETARIAT REDAKCJI

Zastępca sekretarza redakcji
Przemysław Bieniek - 42-66-59-212, przemo@express.lodz.pl

WYDAWCY
Sylwester Mudzo - 42-66-59-211, mudzo@express.lodz.pl
Andrzej Beck - 42-66-59-231, abeck@express.lodz.pl
Tomasz Jabłoński - 42-66-59-241, tjablonski@express.lodz.pl
Wojciech Wielgus - 42-66-59-218, w.wielgus@express.lodz.pl
Jan Hofman - 42-66-59-271, hof@express.lodz.pl
Przemysław Bieniek - 42-66-59-212, przemo@express.lodz.pl


DZIAŁ MIEJSKI
Andrzej Beck - 42-66-59-231, abeck@express.lodz.pl

Dziennikarze

Magdalena Jach - 42-66-59-242, m.jach@express.lodz.pl
Agnieszka Jedlińska - 42-66-59-239, jedlinska@express.lodz.pl
Edward Mazurkow - 42-66-59-256, mazurkow@express.lodz.pl
Ryszard M. Perczak - 42-66-59-237, perczak@express.lodz.pl
Magdalena Rubaszewska - 42-66-59-233, m.rubaszewska@express.lodz.pl
Elżbieta Włodarczyk - 42-66-59-234, ew@express.lodz.pl
Krzysztof Zając - 42-66-59-254, zajac@express.lodz.pl
Liliana Bogusiak - 42-66-59-258, l.bogusiak@express.lodz.pl
Bohdan Dmochowski - 42-66-59-251, bogo@express.lodz.pl
Mirosław Malinowski - 42-66-59-257, malinowski@express.lodz.pl
Piotr Jach - 42-66-59-216, pjach@express.lodz.pl
Krzysztof Spychała - 42-66-59-213, kaes@express.lodz.pl



Internet


Tomasz Jabłoński - 42-66-59-241, tjablonski@express.lodz.pl
Wojciech Wielgus - 42-66-59-218, w.wielgus@express.lodz.pl
Lila Sayed - 42 665-92-45, l.sayed@express.lodz.pl

DZIAŁ REGIONALNY
Dziennikarze - Zgierz

Jacek Zemła - 42 66 59 285, zgierz@express.lodz.pl

Dziennikarze - Pabianice

Lila Sayed - 42 665-92-45, l.sayed@express.lodz.pl

Dziennikarz - Koluszki, Brzeziny, Rogów, Jeżów, Dmosin

Karolina Brózda - 42-66-59-286, k.brozda@express.lodz.pl

Dziennikarz - Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce

Małgorzata Trzuskowska - 42-665-92-87, trz@express.lodz.pl


DZIAŁ SPORTOWY
Jan Hofman - 42-66-59-271, hof@express.lodz.pl

Dziennikarze
Bartosz Kukuć - 42-66-59-273, b.kukuc@express.lodz.pl
Paweł Strzelecki - 42-66-59-272, sportei@express.lodz.pl

Fax - 42-66-59-274

DZIAŁ KULTURALNY
Renata Sas - 42-66-59-265, sasi@express.lodz.pl

Fotoreporter
Janusz Kubik - 42-66-59-260

REKLAMA
42 665-94-00
42 665-94-55
Ogłoszenia na telefon
0-800 47-28-52

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.