AS ROMA LIVERPOOL LIVE [RELACJA NA ŻYWO, TRANSMISJA, STREAM, ONLINE] MECZ ROMA LIVERPOOL LIVE [2.05.18]

(ww)
Dziś Liga Mistrzów i kolejny półfinał. W pierwszym spotkaniu Liverpool rozbił AS Romę 5:2. Jak będzie dzisiaj? Zapraszamy na relację LIVE. Gdzie obejrzeć mecz Roma Liverpool?

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!

93' Rzut karny dla ROMY!!!
90' Trzy minuty doliczone.

86' GOOOOOOOOOOOOL !!! Radja Nainggolan

85' Nerwowa końcówka, doszło do rękoczynów, po żółtej kartce dla piłkarzy obu drużyn
83' Roma próbuje. Raz po raz na połowie Liverpoolu ale brakuje strzałów.
78' Schick uderza na bramkę gości ale minimalnie nad poprzeczką.
77' Florenzi żółty kartonik za brutalny faul. Mógł obejrzeć nawet czerwoną kartkę.
74' Od kilku minut niewiele się dzieje. Walka w środku pola.
69' Firmino uderza ale bramkarz Romy broni.
66' Ależ Roma walczy, znów Liverpool miał wiele szczęścia. Dżeko tuż obok słupka.
63' El Sharawy teraz powinien skończyć akcje bramką. Powinien też być rzut karny! ręką zagrał piłkarz Liverpoolu.
60' Teraz mało brakowało a Roma zdobyłaby bramkę. Wciąż jednak remis.
59' Dżeko w pole karne ale do nikogo.
55' Rzut wolny dla Romy. Piłka wybita.

52' GOOOOOOOL DŻEKO!!!!!

Zawodnik Romy dostał piłkę w polu karnym i strzela bramkę dla Romy!
48' Piłkarze Romy od początku atakują.
46' Druga połowa!

KONIEC I POŁOWY! WYNIKI MECZU ROMA LIVERPOOL 1:2

Sędzia dolicza dwie minuty.
44' Rzut wolny dla Romy. Będzie szansa.
42' Florenzi uderza ale znów obok bramki.
38' Salah uderza ale strzał zablokowany. Rzut rożny dla Liverpoolu. Dżeko wybija.
37' Rzut rożny dla Romy.
35' El Sharawy strzela w słupek!
31' Długie podanie ale Dżeko na spalonym. AS ROMA - LIVERPOOL 1:2.
30' Liverpool teraz gra lepiej.

26' GOOOOOOL dla Liverpoolu.

Wijnaldu strzelcem bramki.
25' Mane teraz uderza z piątego metra wprost w bramkarza. Co on zrobił.
22' El Sharawy dośrodkowuje ale wprost w ręce bramkarza Liverpoolu.
19' Rzut rożny dla Romy. Piłka wybita.

15' GGGOOOOOOOLLL DLA ROMY! Co za mecz!

Liverpool strzela sobie bramkę samobójczą.

13' Roma teraz troszkę zwolniła, Liverpool bardzo groźnie kontruje.

10' GOOOOOOOOOL dla Liverpoolu!

Mane strzela bramkę.

8' Mane upada w polu karnym Romy ale nie ma karnego.
6' Florenzi huknął z daleka ale obok bramki.
5' Liverpool to już jedyny niepokonany zespół w tej edycji Ligi Mistrzów. Salah faulowany.
2' Pierwsza akcja gospodarzy, na trybunach potężna wrzawa.
1' ROMA LIVERPOOL mecz rozpoczęty!

HYMN LIGI MISTRZÓW!

Godz. 20:40 - Zawodnicy już w tunelu. Półfinał Ligi Mistrzów AS ROMA LIVERPOOL na żywo.

AS ROMA - LIVERPOOL na żywo. Zaczynamy relację.

Godz. 20:20 - Za 25 minut zaczynamy! AS Roma - Liverpool relacja LIVE

Godz. 20 - Składy drużyn poniżej.
Skład AS ROMA:

SKŁAD LIVERPOOLU:

AS ROMA LIVERPOOL TRANSMISJA
Godz. 19:10 - Za chwilę podamy skład Liverpoolu i skład Romy.

Godz. 19 - Dziś rewanż AS ROMA - LIVERPOOL! Zapraszamy na relację na żywo. Czy Roma da radę odrobić straty i powtórzyć niesamowity wyczyn z meczu z Barceloną? Już dziś półfinał i walka o wielki finał w Kijowie!

GDZIE OBEJRZEĆ MECZ ROMA LIVERPOOL? GDZIE TRANSMISJA?

Transmisję z meczu Ligi Mistrzów AS ROMA LIVERPOOL FC przeprowadzi TVP 1. Początek spotkania 2 maja o godzinie 20.45.

Transmisja TV: Canal+, TVP 1.

W drugim meczu półfinałowym piłkarskiej Ligi Mistrzów AS Roma podejmie dzisiaj FC Liverpool (20.45).

Zdecydowanym faworytem do awansu są „The Reds”. Po prostu nie może być inaczej, skoro na Anfield Road zwyciężyli 5:2 (gole: Roberto Firmino i Mohamed Salah po 2 i Sadio Mane).

ROMA LIVERPOOL LIVE

Czy Liverpool wypuści dzisiaj z rąk ogromną szansę na awans i zagranie w finale z Realem Madryt? Zobaczymy już dziś wieczorem.