AZS Uniwersytet Jagielloński - UKS SMS Łódź 1:1. Punkt w stolicy Małopolski

(bart)
W Łodzi jest coraz więcej kibiców futbolistek
W Łodzi jest coraz więcej kibiców futbolistek łukasz kasprzak
W meczu szóstej kolejki ekstraligi kobiet piłkarki nożne UKS SMS zremisowały w Krakowie z tamtejszym AZS Uniwersytetem Jagiellońskim 1:1 (0:1).

Już w 6 minucie gospodynie wyszły na prowadzenie i długo wydawało się, że zdołają ,,dowieźć'' je do ostatniego gwizdka sędziego.

Na szczęście dla łodzianek w 85 minucie po uderzeniu z karnego do wyrównania doprowadziła Martyna Wiankowska.

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego wystąpiły w następującym składzie: Paturaj - Zubchyk, Chmal, Kurek, Konat - Kowalska (85, Osińska), Walak (75, Kurzawa), Salamon, Wiankowska - Zasowska (46, Molenda), Dudek (86, Piątkowska).