Bilety na Euro 2024 - rusza sprzedaż last minute. Kiedy i gdzie kupić ostatnie wejściówki na mecze w Niemczech?

Jakub Jabłoński
Bilety na Euro 2024. Rusza sprzedaż last minute. Kiedy i gdzie nabyć?
Bilety na Euro 2024. Rusza sprzedaż last minute. Kiedy i gdzie nabyć? Paweł Relikowski
Pozostało jeszcze kilka biletów na Euro 2024. Tłumaczymy, kiedy i gdzie zdobyć wejściówki na mecze reprezentacji Polski. To już ostatnia taka szansa bez ryzyka, bo za dystrybucję odpowiada UEFA. Sprawdź, kiedy i gdzie możesz nabyć bilety na niemiecki turniej. Nie mamy dobrych informacji - kto pierwszy ten lepszy!

Ostatnia szansa aby nabyć bilety na Euro 2024. Rusza sprzedaż last minute

Więcej szans, aby nabyć bilety z legalnego źródła i bez zbędnego ryzyka już nie będzie. Albo teraz albo wcale. Fani, którym ta sztuka się nie uda oczywiście będą mogli próbować swojego szczęścia z innych mniej legalnych źródeł. Choć już nie ze stuprocentową pewnością czy uda się wejść na stadion, a warto dodać, że za wszelkie niedogodności oficjalny dystrybutor biletów nie odpowiada w takim przypadku. Kiedy i gdzie może, więc zakupić bilety last minute?

Początek ostatniej, legalnej sprzedaży, którą poprowadzi UEFA w czwartek 2 maja od godziny 11:00.

Wejściówki będzie można nabyć na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy - czyli na podobnej jaką mieliśmy za pierwszym razem w marcu, kiedy reprezentacja Polski wywalczyła sobie prawo gry na niemieckim turnieju - poinformowano na profilu Łączy nas Piłka w mediach społecznościowych.

Bilety będzie można jedynie nabyć na oficjalnej stronie UEFA. Link TUTAJ. Na Euro 2024 reprezentacja Polski zagra w grupie D z Holandią (mecz w Hamburgu - 16 czerwca), Austrią (w Berlinie - 21 czerwca) i Francją (w Dortmundzie - 25 czerwca).

Wcześniej wejściówki rozeszły się w mgnieniu oka, a fani narzekali na system biletowy, który umieszczał ich w długiej kolejce. Po czasie oczekiwania niekiedy dwugodzinnym bądź dłuższym nie jeden kibic ujrzał duży rozczarowujący napis "Sold Out - wyprzedane".

Bilety na mecze Polaków na Euro 2024 wyprzedały się w kilkadziesiąt minut

Bilety na Euro 2024. Ile kosztują?

Ceny biletów na mecze fazy grupowej Euro 2024 zaczynają się od 30 euro (około 130 złotych). W najdroższej opcji wejściówki kosztują 400 euro (około 1 730 złotych). Wyższe ceny są na mecz otwarcia Niemcy - Szkocja (50 euro - 900 euro) oraz na dalsze fazy.

Ceny biletów na mecze fazy grupowej Euro 2024:

• Za bramką, przeznaczone dla kibiców reprezentacji grającej w meczu - 30 EUR (130 PLN)
  • Kategoria 3 - 60 EUR (260 PLN)
  • Kategoria 2 - 150 EUR (650 PLN)
  • Kategoria 1 - 200 EUR (865 PLN)
  • Najlepsze miejsca - 400 EUR (1 730 PLN)

Kolega z ataku w Barcelonie obrażony na Lewandowskiego? Wymowne zachowanie

Daniel Stefański i Karolina Bojar-Stefańska to najbardziej znana para sędziów piłkarskich w Polsce. On jest arbitrem w Ekstraklasie, a ona w niższych ligach. Czy Karolina kiedyś także będzie arbitrem na najwyższym szczeblu rozgrywkowym?Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Oto najsłynniejsza para sędziów piłkarskich w Polsce. Daniel...

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?