Co zrobił Team Kamyczek?

Najlepsza łódzka drużyna curlingowa zajęła ósme miejsce
Najlepsza łódzka drużyna curlingowa zajęła ósme miejsce Paweł Łacheta
W zakończonym II turnieju curlingowym o Puchar Starosty Bełchatowskiego triumfowali zawodnicy śląskich klubów, zajmując wszystkie miejsca na podium.

W finale drużyna Halonet z RKC Curlik Ruda Śląska dopiero w extra endzie pokonała drużynę Karlusy Baniate z KS Warszowice 4:3.
W meczu o 3 miejsce Lodołamacz ŚKC Katowice pokonał MCC Polaris Warszawa.
Spośród drużyn naszego regionu najwyżej - na 8 miejscu uplasował się Team Kamyczek z AZS Łódź. Zawodnicy Bełchatowskiego Klubu Curlingowego działającego od kilku miesięcy przy Powiatowym Centrum Sportu zajęli 24, 26 i 27 miejsce.
Lodowisko w Bełchatowie jest jednym z dwóch w Polsce wyposażonych w sezonowy tor curlingowy.