MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Cracovia - Widzew 0:0. Remis w nudnym meczu

W akcji pomocnik Widzewa Bruno Pinheiro
W akcji pomocnik Widzewa Bruno Pinheiro Maciej Stanik
W pierwszym meczu 27. kolejki ekstraklasy piłkarze Widzewa zremisowali 0:0 w Krakowie z Cracovią.

Mecz stał na bardzo słabym poziomie i właściwie nie było widać, która z drużyn zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a która już utrzymała się ekstraklasie. Wystarczy napisać, że w pierwszej połowie żadnemu z piłkarzy nie udało się trafić w bramkę.
Trochę ciekawiej było po przerwie i można powiedzieć, że Widzew był bliższy zwycięstwa. Dobrej okazji nie wykorzystał jednak Radosław Matusiak.
Cracovia - Widzew 0:0
Cracovia: W. Kaczmarek - Żytko, Nykiel, Kosanović, Żytko, Puzigaca - Visnakovs (64, Grzelak), Boljević (58, Budziński), Szeliga (79, M. Bartczak), Suart - Van der Biezen, Ntibazonkiza.
Widzew: Mielcarz - Bartkowski, Duda, Bieniuk, Broź - Ostrowski (57, Okachi), Panka, M. Stępiński (53, Oziębała), Pinheiro, M. Kaczmarek - Matusiak (81, Serwaciński).