Daniel Myśliwiec, trener piłkarzy Widzewa: Fruwać po tym zwycięstwie nie będziemy

Piłkarze Widzewa w spotkaniu 26. kolejki ekstraklasy pokonali w Łodzi Koronę Kielce 3:1

Daniel Myśliwiec, trener piłkarzy Widzewa: - Fajnie się ocenia, kiedy są punkty, bramki i niezła gra. Cieszy mnie, że w trakcie przerwy na reprezentację była szansa na szersze spojrzenie na naszą grę. Warto porównać nasz poprzedni mecz z Koroną do tego. Zdobyliśmy wtedy bramkę po karnym i wywalczyliśmy punkt, na który tak naprawdę średnio zasłużyliśmy. Teraz było widać, kto grał po swojemu. Cieszy mnie, że skutecznie wychodziliśmy spod pressingu Korony.

To mnie bardzo cieszy, nawet jeżeli w drugiej połowie było trochę więcej emocji niż powinno być. W poprzednich meczach, gdy prowadziliśmy, nie mieliśmy na tyle odwagi, by kontynuować swoją grę, robić swoje. Jestem zadowolony z tego, że piłkarze dostali za to dobrą nagrodę. Fruwać po tym zwycięstwie nie będziemy, bo pojawiły się błędy, a tych nie chcielibyśmy popełniać. Najwięcej z nich wymieniłbym u siebie.