FINISHPARKIET DRWĘCA - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA LIVE. DRWĘCA - WIDZEW MECZ NA ŻYWO

(WW)
FINISHPARKIET WIDZEW RELACJA NA ŻYWO
FINISHPARKIET WIDZEW RELACJA NA ŻYWO DRWĘCA WIDZEW TV NA ŻYWO
FINISHPARKIET - WIDZEW NA ŻYWO. DRWĘCA - WIDZEW RELACJA LIVE. Widzew zasłużenie wygrał 3:1 z Drwęcą! Łodzianie byli lepsi pod każdym względem. Strzelali dziś przepiękne bramki, a ostatni strzał Millera stadiony świata. Brawo Widzew!

odśwież (wciśnij F5)

Koniec MECZU! Widzew zasłużenie wygrał 3:1 z Drwęcą! Łodzianie byli lepsi pod każdym względem. Strzelali dziś przepiękne bramki, a ostatni strzał Millera stadiony świata. Brawo Widzew!

95' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL CUDOWNE UDERZENIE MICHAŁA MILLERA!!!

Poszła kontra Widzewiaków, Miller złamał do środka i technicznie podkręcił w samo okno! Bramka stadiony świata! Twierdza w tym mieście zdobyta przez Widzew.

94' Ależ gorąco pod bramką Widzewa, teraz dośrodkowanie, zamieszanie ale udało się wybić i Wolański wybija.
94' Zmiana we Widzewie. Kazimierowicz schodzi. Na bosku pojawił się Niedziela. Rzut rożny dla gospodarzy.

92' GOL dla Drwęcy!

Po błędzie obrońcy i mamy 1:2! Maciej Koziara strzela gola.
91' Wybijamy piłkę. 4 minuty dolicza sędzia.
90' Teraz rzut wolny na połowie Widzewa.
89' Rzut rożny dla Drwęcy. Centra ale strzał z głowy napastnika gospodarzy wysoko nad bramką.
87' Teraz Widzew strzela bramkę, Radwański podaje do Michalskiego, Mateusz ładnie uderza w okienko ale sędzia pokazuje że piłka wcześniej wyszła za linię. Pech Michalskiego. Wcześniej nie wykorzystał sam na sam a teraz strzelił, ale nie uznano bramki.
87' Ależ podanie Olka Kwieka prostopadłe do Michalskiego, ten wychodzi sam na sam i prosto w bramkarza, to musi być bramka.
86' I teraz znakomita interwencja Sylwestrzaka, zatrzymał rozpędzonego pomocnika i jeszcze go nabił, mamy aut dla łodzian.
84' Michał Miller uderza z lewej strony ale bardzo niecelnie. Sylwestrzak już wrócił na boisko.
82' Leży na boisku Sylwestrzak. Nie wygląda to dobrze, zawodnik Drwęcy spadł na nogę widzewiaka.
80' Wolański wyszedł zbyt wcześnie do dośrodkowania ale na szczęście piłka przeleciała i Wolański od bramki. Zmiana: Aleksander Kwiek za Daniela Mąkę. Mąka dzisiaj zagrał dobrze, walczył i stwarzał zagrożenie.
78' Mąka wpadł w pole karne, został zablokowany upadł na ziemię ale sędzia pokazuje że przewinienie Widzewiaka. Naszym zdaniem to Mąka był faulowany.
77' Teraz Kozłowski ładnie do Gołębiewskiego, ale napastnik Widzewa jest bardzo powolny i nie doszedł do piłki. Szkoda.
76' Kolejny raz Pigiel w akcji ofensywnej , wpadł lewą stronę, dostał piłkę od Kozłowskiego , uderzył ale zbyt lekko.
75' Ładnie Radwański ograł dwóch zawodników, dograł do wchodzącego w pole karne z lewej strony Pigiela, ale dośrodkowanie obrońcy Widzewa nie doszło do Gołębiewskiego.
73' Gołębiewski pada na środku boiska i kolejny faul dla Widzewa.
70' Teraz Arkadiusz Kuciński dostał piłkę przed pole karne, ładnie podkręcił i piłka minimalnie minęła słupek bramki Widzewa. Było groźnie.
68' Gołębiewski faulowany na 35 metrze. Piłka dla Widzewa. Złe dośrodkowanie Michalskiego.
65' Ładnie Pigiel wszedł w pole karne Drwęcy, podał do Michalskiego a ten z woleja ale źle trafił i strzał niecelny.
64' Teraz Widzew rządzi na boisku, łodzianie długo utrzymują się przy piłce.
61'Zmiana we Widzewie. Schodzi beznadziejny dzisiaj Świderski, na boisku pojawia się Daniel Gołębiewski.

58' GOOOOOOOOL - RADOSŁAW SYLWESTRZAK!

Dośrodkowanie Radwańskiego i Sylwestrzak głową strzela! 2:0 dla Widzewa. Napastnik nie może to strzelają obrońcy!
57' Teraz Bramkarz Drwęcy wychodzi w pole, a Mąka go mija, pusta bramka, Mąka ładnie zagrał na drugą stronę do Świderskiego ale ten marnuje sytuację. NOWY NAPASTNIK, LEPSZY, POTRZEBNY JEST WIDZEWOWI, nie można marnować takich piłek. Świderski dzisiaj póki co gra tragicznie.
57' Aktywny Michalski wrzuca z prawej strony i z trudem łapie bramkarz gospodarzy.
56' Aut dla Widzewa w środku boiska. Teraz walka w środku pola.
53' Kontra gospodarzy , uderzenie zza pola karnego ale niecelnie. Było groźnie.
52' Ładne podanie głową Millera na wolne pole ale Świderski marnuje sytuację.
51' Już gra wznowiona. Widzew przy piłce.
49' Domżalski uderza, ale nie z Wolańskim takie numery. Bramkarz Widzewa spokojnie łapie piłkę. Przerwa w meczu, serpentyny na murawie.
48' Rzut wolny dla gospodarzy tuż przed polem karnym Widzewa.
47' Brak zmian w obu drużynach.
46' Zaczynamy drugą połowę.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
DRWĘCA - WIDZEW 0:1. Widzew zasłużenie prowadzi po pierwszych 45 minutach. Zapraszamy po przerwie.

46' Strzał gospodarzy z rzutu wolnego ale Wolański bezbłędnie.

43' GOL GOL GOL GOL GOL GOL SEBASTIAN ZIELENIECKI!!!

Michalski dośrodkowuje z rożnego, Zieleniecki uderzył na długi słupek i mamy bramkę dla Widzewa. Brawo!
43' Rzut rożny, tym razem dla Widzewa.
41' Teraz kontra Drwęcy i w ostatniej chwili Sylwestrzak na rzut rożny.
39' Mąka podaje na 6 metr do Świderskiego a ten strzela lekko jak dziecko wprost w ręce bramkarza gospodarzy, tragedia. To musi być bramka!
37' Teraz ładna kombinacyjna akcja Widzewa, ale nikt nie pokusił się o strzał z dystansu. Za mało strzałów piłkarzy z Łodzi z dystansu, wydaje się jakby chcieli wejść do bramki.
35' Strzał z dystansu na bramkę Widzewa ale Wolański bez problemu łapie.
33' Rzut rożny dla Widzewa. Mąka wrzuca ale Zieleniecki za wysoko uniósł nogę i gospodarze od rzutu wolnego.
32' Teraz ładnie zagrał Michalski do Śwoderskiego, ale ten drugi pokazał brak wyszkolenia technicznego i nie opanował piłki, szkoda.
31' Widzew siedzi na połowie gospodarzy. Drwęca całą drużyną na własnej połowie.
28' Świderski faulowany. Zacznie Widzew od swojej bramki.
27' Gospodarze wyszli z kontrą i w ostatniej chwili łodzianie wybijają na rzut rożny dla Finishparkietu.
25' Michalski z prawej strony dośrodkowywał do Świderskiego, łądnie złożył się napastnik Widzewa , uderzył i piłka minimalnie nad poprzeczką. Ładna akcja Widzewa.
24' Teraz Widzew przycisnął. Gramy szybko i agresywnie.
23' Widzew ma rzut rożny. Znów Michalski źle dośrodkowuje. Ale wciąż Widzew przy piłce, podanie od Michalskiego, Mąka uderzył ale zbyt lekko.
21' Michalski źle dośrodkowuje i marnuje sytuację.
20' Mamy rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa na bramkę.
19' Uderzenie Koziary na bramkę Wolańskiego, piłka mija słupek bramki. Widzew gra u siebie, głośny doping kibiców z Łodzi.
17' Aut dla Widzewa na połowie Drwęcy. Teraz łodzianie w ataku pozycyjnym. Dotarli już niezawodni kibice Widzewa i mamy doping dla łodzian.
14' Kozłowski faulowany i piłka dla Widzewa.
13' Kozłowski wybija na aut. Wciąż jesteśmy pod bramką Widzewa.
11' Kazimierowicz zagrał do Zielenieckiego bardzo niecelnie i mało brakowało a zawodnicy gospodarzy dostaliby prezent. Złe zachowanie Kazimierowicza. Rzut wolny dla Drwęcy.
9' Dośrodkowanie Michalskiego, Zieleniecki uderza ale wysoko nad bramką.
8' Mąka wrzucił do Millera, ten uderzył z głowy i piłka wybita na róg dla Widzewa.
7' Daniel Świderski wybija. Zażegnane niebezpieczeństwo i Widzew przy piłce.
6' Faul dla Drwęcy z prawej strony pola karnego Widzewa.
4' Pierwszy rzut rożny dla Widzewa. Ale gospodarze wybijają. Widzew jednak wciąż przy piłce.
3' Słychać lekki doping miejscowych kibiców.
2' Faul Radwańskiego w środku pola. Od pierwszych minut Widzew agresywnie na połowie gospodarzy.
1' Zaczynamy! Do boju Widzew Łódź!

Dzisiaj łodzianie muszą zainkasować trzy punkty jeśli chcą utrzymać się w czołówce w tabeli.
Obie jedenastki już na murawie. Widzew na czerwono, Drwęca na niebiesko.

FINISHPARKIET - WIDZEW NA ŻYWO

Zawodnicy już za chwilę wyjdą na murawę.
Początek meczu o godz. 11.

Skład Widzewa:

Widzew: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Miller – Mąka, Świderski
Rezerwowi: Humerski – Rakowski, Kostkowski, Niedziela, Ostaszewski, Kwiek, Gołębiewski

DRWĘCA NML - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO

Dziś o godzinie 11 piłkarze z łódzkiego Widzewa wybiegną na murawę w Nowym Mieście Lubawskim o godzinie 11. Ich przeciwnikiem będzie Finishparkiet, który w zeszłym sezonie zakończył rozgrywki na pierwszym miejscu. Według nas jest to najciekawsze spotkanie tej kolejki w III lidze. Zapraszamy na relację na żywo: FINISHPARKIET DRWĘCA - WIDZEW ŁÓDŹ

FINISHPARKIET - WIDZEW WYNIK NA ŻYWO

Szkoleniowiec widzewiaków Franciszek Smuda dokonał już wyboru i ustalił nazwiska osiemnastu piłkarzy, którzy wyjadą do Nowego Miasta Lubawskiego. W porównaniu do starcia z Ursusem Warszawa, zaszła w niej jedna zmiana. Środkowy pomocnik Kacper Falon został bowiem zastąpiony przez występującego na tej samej pozycji Mateusza Ostaszewskiego.

Kadra Widzewa: bramkarze - Patryk Wolański, Maciej Humerski, obrońcy - Marcin Kozłowski, Radosław Sylwestrzak, Sebastian Zieleniecki, Damian Kostkowski, Bartłomiej Rakowski, Marcin Pigiel, pomocnicy - Maciej Kazimierowicz, Mateusz Michalski, Daniel Mąka, Bartłomiej Niedziela, Adam Radwański, Aleksander Kwiek, Mateusz Ostaszewski, napastnicy - Daniel Świderski, Michał Miller, Daniel Gołębiewski.

DRWĘCA - WIDZEW RELACJA LIVE

W pierwszym meczu 10. kolejki III ligi nie było niespodzianki. GKS Wikielec uległ bowiem Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki 2:4 i pozostał na ostatnim miejscu w tabeli.