MKTG SR - pasek na kartach artykułów

GKS WIDZEW na żywo. Wynik meczu GKS Bełchatów Widzew Łódź na żywo online 12.05.19

tj, bart
Widzew GKS Bełchatów na żywo ONLINE - łodzianie muszą wygrać, ale zwycięstwo i tak nie gwarantuje jeszcze awansu... Widzew GKS Bełchatów na żywo ONLINE
GKS Bełchatów WIDZEW ŁÓDŹ na żywo. Dziś mecz ostatniej szansy. Dziś Widzew, którego celem w tym sezonie był awans do i ligi, musi wygrać z GKS Bełchatów i musi czekać na rozstrzygnięcia w ostatniej kolejce. Mecz GKS Widzew na żywo od godz. 12.55. Wynik meczu GKS Widzew na żywo i na bieżąco na naszej stronie. Zapraszamy!

GKS BEŁCHATÓW WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO ONLINE

GKS BEŁCHATÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 3:1

KONIEC MECZU - GKS-Widzew 3:1. Piłkarze Widzewa nie awansują do pierwszej ligi. Na własne życzenie, po fatalnej rundzie wiosennej. Dziękujemy za relację.

90+3 - Strzał z wolnego Rachwała. Po rykoszecie kapitalnie broni Wolański.

90+1 - Zmiana w GKS. Patryk Rachwał zmienia Putina.

90 min - Sędzia przedłuża spotkanie o przynajmniej cztery minuty.

89 min - Żółta kartka dla Kazimierowicza (Widzew).

87 min - Zmiana w Widzewie. Gutowski zmienia Radwańskiego.

86 min - Bramka dla gospodarzy pada po tym, jak Pięczek odbija piłkę, a niepilnowany Bartosiak strzela w krótki róg, zaskakując Wolańskiego.

85 min - GOOOLLL! GKS-Widzew 3:1. Koniec marzeń łodzian.

83 min - Żółta kartka dla Kristo (Widzew).

82 min - GKS-Widzew 2:1. Goście wyglądają już na zupełnie załamanych.

79 min - Zmiana w GKS. Hubert Tylec zastępuje Biela.

77 min - Centra Biela.

76 min - Zmiana w Widzewie. Kazimierowicz zastępuje Kozłowskiego.

70 min - Żółta kartka dla protestującego Tanżyny (Widzew).

70 min - Nieuznany gola dla Widzewa. Arbiter uznał bowiem, że Tanżyna faulował rywala.

70 min - Bramka dla bełchatowian pada po ładnym podaniu Mularczyka do Bartosiaka, który wykorzystuje sytuację sam na sam z Wolańskim. Wcześniej błąd popełnił m.in. Kristo.

69 min - Zmiana w Widzewie. Mąkę zmienia Banaszak.

68 min - GOOOLLL! GKS-Widzew 2:1. Gol dla gospodarzy Bartosiaka.

66 min - Zmiana w GKS. Bartłomiej Bartosiak za Zdybowicza.

64 min - Żółta kartka dla Kozłowskiego (Widzew).

63 min - Żółta kartka dla Marcina Grolika (GKS).

61 min - Golański minął Kristo w polu karnym i groźnie uderzył z pola karnego, ale nad poprzeczką.

60 min - Przewinienie Tanżyny.

58 min - Ręka Wolsztyńskiego w polu karnym GKS.

57 min - Żółta kartka dla Bartosza Biela (GKS).

56 min - Zmiana w Widzewie. Ameyaw zastępuje Kato.

53 min - Zamieszanie pod bramką Widzewa.

53 min - Róg dla GKS.

51 min - Akcja Radwańskiego lewą stroną boiska. Róg.

50 min - Efektowny rajd Kozłowskiego prawą stroną boiska. Szkoda, że zabrakło mu sił.

49 min - Kiepskie uderzenie Czajkowskiego z wolnego.

48 min - Faul Kato na Golańskim.

47 min - Zdybowicz przegrywa pojedynek sam na sam z Wolańskim. Brawa dla golkipera łodzian.

46 min - GKS-Widzew 1:1. Początek drugiej połowy meczu. Oba zespoły bez zmian.

PRZERWA - GKS-Widzew 1:1. Po pierwszej połowie Widzew remisuje w Bełchatowie 1:1. Początek spotkania był kiepski w wykonaniu łodzian, później było już jednak lepiej. Jednak cały czas goście potrzebują jeszcze jednego gola, by wygrać i przedłużyć szansę na awans do I ligi. Zapraszamy na relację po przerwie.

45+2 min - Niecelne podanie z wolnego Radwańskiego.

45 min - Sędzia przedłuża pierwszą połowę o przynajmniej minutę.

44 min - Fatalne uderzenie Radwańskiego.

44 min - Centruje aktywny Kozłowski.

43 min - Przemysław Zdybowicz próbuje przelobować Wolańskiego. Ale bramkarz łodzian nie daje się zaskoczyć.

42 min - Kozłowski radzi sobie z Putinem.

41 min - Dobra kontra łodzian. Ale uderzenie Mąki jest niecelne. Chyba mógł podawać lub poczekać z tym strzałem.

40 min - Po podaniu Putina piłkę wybija Tanżyna. Róg.

39 min - Niecelny strzał z daleka Golańskiego.

37 min - Całkiem niezłe uderzenie z dystansu Zielenieckiego.

36 min - Kiepska centra z wolnego Golańskiego.

36 min - Od pewnego momentu gra Widzewa wygląda całkiem dobrze, stara się przejąć inicjatywę.

34 min - Wolny dla Widzewa. Lenarcik łapię piłkę po centrze Mąki.

33 min - Róg dla bełchatowian. Damian Michalski główkuje nad bramką.

32 min - Strzał z wolnego Wolsztyńskiego. Niestety, piłka przelatuje nad poprzeczką.

32 min - Bramkę strzela Mąka. Świetne zachowanie Wolsztyńskiego, który oszukał dwóch przeciwników i precyzyjnie dośrodkował wprost na głowę Mąki, który nie dał żadnych szans golkiperowi gospodarzy.

29 min - GOOOLLL! GKS-Widzew 1:1.

28 min - Kolejny róg dla Widzewa.

27 min - GKS-Widzew 1:0. Faul Czajkowskiego na Radwańskim.

26 min - Dwa kolejne rogi dla łodzian, jednak nic z nich nie wynika.

25 min - Dobra interwencja Wolańskiego po podaniu Patryka Mularczyka z prawej strony.

23 min - Wymarzona okazja dla Widzewa dla wyrównanie. Niestety, Radwański uderza z woleja wprost w Pawła Lenarcika.

22 min - Groźna akcja bełchatowian zakończona strzałem Wiktora Putina, na szczęście został on zablokowany.

21 min - Podanie Rafała Wolsztyńskiego do Adama Radwańskiego, ten nie radzi sobie z rywalem w polu karnym GKS.

19 min - Interwencja Sebastiana Zielenieckiego.

18 min - Gola zdobywa Paweł Czajkowski, główkując tuż przed Patrykiem Wolańskim. Wcześniej z wolnego centruje Artur Golański, a w polu karnym łodzian dochodzi do ogromnego zamieszania.

15 min - GOOOLLL! GKS-Widzew 1:0. Gospodarze wychodzą na prowadzenie.

14 min - Przytomna interwencja Kristo przed własną bramką.

13 min - Faul Daniela Tanżyny.

11 min - W rewanżu silnie strzela Kozłowski.

11 min - Uderzenie Damiana Michalskiego nad poprzeczką.

8 min - Męska wymiana zdań między zawodnikami obu zespołów.

7 min - Zdecydowane wejście Dario Kristo.

7 min - Zablokowane uderzenie Mąki w polu karnym. Róg.

6 min - Faulowany Mateusz Michalski.

5 min - Faul Kato.

3 min - Faul Mąki.

3 min - Dośrodkowanie Marcina Kozłowskiego.

2 min - Dwa ładne przechwyty Kohei Kato w środku pola.

Godz. 13.05 - Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy mecz GKS-Widzew.

Godz. 13.04 - Powitanie kapitanów: Marcina Grolika oraz Daniela Mąki.

Godz. 13.02 - Oba zespoły już na murawie w swoich tradycyjnych strojach - GKS na zielono-czarno, Widzew na czerwono.

Godz. 12.58 - Dzisiejszy mecz GKS i Widzewa będzie ich 22. oficjalnym spotkaniem (wliczając starcia w ekstraklasie, I i II lidze oraz w Pucharze Polski). Bilans jest korzystniejszy dla rywali z Bełchatowa (9 zwycięstw GKS, 7 wygranych Widzewa, 5 remisów). Widzewiacy zaledwie dwukrotnie cieszyli się z triumfu na obiekcie bełchatowian i to dawno temu - w 1989 roku w Pucharze Polski oraz w 1995 roku w ekstraklasie. To też powinno dobitnie uświadomić wszystkim, że GKS nie jest wymarzonym przeciwnikiem dla Widzewa.

Godz. 12.55 - W Bełchatowie zaczęło padać.

Godz. 12.48 - Jak zdradził trener GKS Artur Derbin, w rozmowe z Widzew TV, spotkał się dziś na małej kawce z trenerem Paszulewiczem. Ponoć rozmowa była sympatyczna.

Godz. 12.43 - W rundzie jesiennej w Łodzi padł bezbramkowy remis. Widzewiacy kończyli tamto spotkanie w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach (dla Daniela Świderskiego oraz Sebastiana Kamińskiego), ale goście nie potrafili tego wykorzystać.

Godz. 12.25 - Gospodarze rozpoczną mecz w składzie: Lenarcik – Szymorek, Grolik, Michalski, Czajkowski - Golański, Biel, Putin, Grzelak - Mularczyk, Zdybowicz. Na ławce rezerwowych siedzą: Niźnik, Bociek, Bartosiak, Tylec, Rachwał, Magiera, oraz Stolarczyk.

Godz. 12.21 - Na ławce rezerwowych gości zasiądą: Humerski, Sylwestrzak, Turzyniecki, Kazimierowicz, Ameyaw, Gutowski oraz Banaszak. W porównaniu do poprzedniego starcia łodzian z Olimpią Grudziądz (1:2) w składzie doszło do aż czterech zmian. Przede wszystkim jest w nim Marcin Kozłowski (po raz pierwszy tej wiosny), szansę mają także: Marcel Pięczek, Dario Kristo i Daniel Mąka, miejsca zabrakło zaś dla: Tomasza Wełny, Łukasza Turzynieckiego, Michaela Ameyawa i Przemysława Banaszaka.

Godz. 12.15 - Znamy już skład podopiecznych trenera Jacka Paszulewicza. Widzew rozpocznie mecz następującą jedenastką: Wolański – Kozłowski, Tanżyna, Zieleniecki, Pięczek – Michalski, Kato, Kristo, Radwański, Mąka – Wolsztyński.

Widzew jedzie dziś do Bełchatowa rozegrać ostatni mecz w tym sezonie. Czy będzie to ostatni mecz Widzewa w II lidze? Kibice jeszcze wierzą, że tak będzie. Rzeczywistość może być jednak brutalna. Widzew w Bełchatowie w meczu z GKS musi wygrać. Jednak zwycięstwo Widzewa nad GKS nie daje jeszcze awansu. Łodzianie muszą czekać na wyniki ostatniej kolejki II ligi. Wszystko będzie zależało od wyniku Elany Toruń.

Widzew Łódź GKS Bełchatów wynik meczu na żywo. Widzew GKS WYNIK MECZU

GKS WIDZEW mecz rozpoczyna się 5 minut po godzinie 13. Zapraszamy do naszej relacji na żywo online. Wynik meczu WIDZEW GKS na żywo i na bieżąco na naszej stronie - zapraszamy.

WIDZEW GKS NA ŻYWO - łodzianie bez kibiców

W ostatnich dniach kibice Widzewa dowiedzieli się, że nie mogą oficjalnie jechać na mecz do Bełchatowa. PZPN nałożył na kibiców karę i jeden z najważniejszych meczów w sezonie Widzew zagra bez dopingu swoich najwierniejszych fanów.

Tak świętowali awans do ekstraklasy piłkarze i kibice Łódzkiego Klubu SportowegoKoniecznie zobaczcie film z tego wydarzenia:

Tak świętowali kibice i piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego!...