HISZPANIA ROSJA koniec meczu. Sensacyjny WYNIK MECZU HISZPANIA ROSJA. Rosjanie wygrywają po rzutach karnych

tj
HISZPANIA ROSJA NA ŻYWO. Mecz rozpoczyna się o godzinie 16. Zapraszamy na transmisję na żywo. Hiszpania vs Rosja online Polskapress
HISZPANIA ROSJA rzuty karne NA ŻYWO WYNIK MECZU. Za nami kolejna niespodzianka, kolejny faworyt odpadł z Mistrzostw Świata w Rosji 2018. Tym razem w roli faworyta była Hiszpania, która grała z gospodarzami. Mecz rozstrzygnęły dopiero rzuty karne. Okazało się, że lepsi są Rosjanie, którzy odprawili z przysłowiowym kwitkiem byłych mistrzów. WYNIK MECZU HISZPANIA ROSJA.

Hiszpania Rosja RZUTY KARNE 1.07.2018

Ależ sensacyjne rozstrzygnięcie w meczu Hiszpania Rosja. Rosja wygrywa w rzutach karnych!!!ROSJA WYGRYWA, ROSJA W ĆWIERĆFINALE!!!!

RZUTY KARNE HISZPANIA ROSJA KARNE

120' Jeszcze minuta meczu i rzuty karne. WYNIK HISZPANIA ROSJA 1:1
Chorwacja Dania transmisja na żywo online stream
116' Rożny dla Rosjan
115' Hiszpanie domagali się karnego, ale sędzia nie wskazał na "jedenastkę"
112' Hiszpanie napierają, Rosjanie w obronie - wynik meczu Rosja Hiszpania 1:1
109' Wynik meczu Hiszpania Rosja bez zmian. Remis 1:1
105' Przerwa - krótka i gramy dalej. Hiszpania Rosja
104' Za chwilę zmiana stron - dużo walki, ale mało bramkowych sytuacji. Wynik meczu bez zmian. Hiszpania Rosja 1:1
98' Dobry strzał zawodnika Hiszpanii, ale bramkarz na posterunku
97' Sporo walki w środku pola teraz.
96' Wynik meczu Hiszpania Rosja BEZ ZMIAN 1:1
95' Hiszpanie w ataku, Rosjanie bronią się, próbują kontratakować, ale niewiele z tego wychodzi.
92' Gramy!
Zaczynamy dogrywkę!

DOGRYWKA HISZPANIA ROSJA DOGRYWKA WYNIK MECZU 1:1

94' Koniec meczu.
88' Rzut rożny dla Hiszpanii
81' Na razie nic nie wskazuje na to, by któraś z drużyn strzeliła gola.
75' Wynik meczu Hiszpania Rosja bez zmian. Remis 1:1
65' Obie drużyny przyspieszyły grę.
55' Wynik bez zmian. Hiszpania Rosja 1:1
Gramy w II połowie
45' Koniec pierwszej połowy.

HISZPANIA ROSJA NA ŻYWO ONLINE

GOLLL dla Rosji
39' Rzut karny dla ROSJI
30' Rosjanie w ataku, ale bez okazji bramkowych
23' Dobra akcja Hiszpanów, ale piłka wybita na rzut rożny
20' Hiszpania w defensywie. Rosjanie w ataku
18' Wynik bez zmian Hiszpania Rosja 1:0
Wrzutka w pole karne i tu w starciu z Ramosem obrońca Rosyjski wbija piłkę do własnej bramki.
12' GOLLLL dla HISZPANII
11' Ostry faul na hiszpańskim obrońcy i będzie rzut wolny.
10' Na razie bardziej aktywni Rosjanie, Hiszpanie grają zachowawczo
7' Bez goli w meczu Hiszpania Rosja
1' Gramy. Hiszpania Rosja na żywo

Hiszpania - Rosja- transmisja w TV
Mecz obejrzycie na żywo w TV dzięki Telewizji Polskiej. Transmisję znajdziecie na TVP 2 i TVP Sport. Studio zacznie się już o godzinie 15.20. Pojawią się w nim Maciej Szczęsny, Marcin Komorowski, Mirosław Trzeciak, Andrzej Strejlau, Jerzy Engel i Michał Listkiewicz. Z kolei komentować będą Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz.

15.55 HYMNY
15.50 Piłkarze Hiszpanii i Rosju już zbiegli do szatni, za chwilę zostaną wyprowadzeni na stadion przez sędziów
15.45 Kibice wypełnili już stadion - oczywiście w przewadze są Rosjanie.
15.40 Piłkarze Hiszpanii i Rosji już na rozgrzewce

Nie ma co ukrywać, że Hiszpania piłkarsko jest lepsza od reprezentacji Rosji. Ale z drugiej strony w tych mistrzostwach wielokrotnie kibice przecierali już oczy ze zdumienia, gdy faworyci schodzili z murawy pokonani. Jak będzie po meczu HISZPANIA ROSJA? Kto bdzie schodził z głową opuszczoną, a kto zagra w półfinale Mistrzostw świata Rosja 2018?

POCZĄTEK MECZU HISZPANIA ROSJA NA ŻYWO O GODZINIE 16

Mecze, które do tej pory rozegrali Rosjanie pokazują, że drużyna jest świetnie przygotowana fizycznie. Zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko.

HISZPANIA ROSJA ONLINE STREAM. TRANSMISJA NA ŻYWO 1.07.2018

Transmisja online i w TV. Czy gospodarze sprawią niespodziankę? [MŚ 2018, STREAM, LIVE]