Jagiellonia Białystok. Zanotowali za dużo łatwych strat

Jagiellonia Białystok rzutem na taśmę zremisowała z Wisłą Płock 2:2 na własnym stadionie.

Nafciarze przerwali dobrą passę Jagi w postaci trzech zwycięstw z rzędu. Jeden punkt dla gospodarzy uratował w doliczonym czasie gry Jakov Pujlić.
Mieliśmy zbyt dużo łatwych strat, którymi sami napędzaliśmy Wisłę Płock. Doskonale wiedzieliśmy, że rywale będą czekać na kontrę, a mimo to się na nie nadziewaliśmy mówi Bartosz Kwiecień, obrońca Jagi w rozmowie ze stroną jagiellonia.pl Ry wale często dochodziło do sytuacji, że zostawaliśmy we trzech na własnej połowie naprzeciw trzem zawodnikom Wisły. Takie sytuacje nie powinny się zdarzać. Wierze, że skorygujemy to i w kolejnym meczu będzie dużo lepiej. Kilka razy w tym meczu szczęście nam dopisywało, ale na nie też trzeba zapracować. Na pewno wielkie brawa dla całego zespołu za charakter.

Nie będziemy kryć tego, że kibicujemy byłemu piłkarzowi ŁKS Dani Ramirezowi, który wyrasta na najważniejszego piłkarza Lecha.
To Dani dał Lechowi jeden punkt w emczu z Zagłębiem Lubin. Najpierw błysnął przy bramce na 1:1, kiedy efektownym prostopadłym podaniem zaliczył asystę a później w 89 minucie strzelił gola z rzutu karnego. Po tym spotkaniu Hiszpan ma już 3 gole i 3 asysty w Lechu. Dani pokonał największy dystans ze wszystkich poznaniaków 12,15 km.

Program 29 kolejki ekstraklasy dziś: Lechia Gdański Cracovia (godz. 18), Piast Gliwice Górnik Zabrze (18), Lech Poznań Pogoń Szczecin (20.30), Zagłębie Lubin Korona Kielce (20.30).

Jutro: Wisła Płock Śląsk Wrocław (18), Wisła Kraków Raków Częstochowa (18), Legia Warszawa Arka Gdynia (20.30), ŁKS Jagiellonia (20.30)