Kolarstwo, Dobre starty zawodników Społem. Złoto dla Pauliny i Miłosza

Doskonale w mistrzostwach Polski elity w kolarstwie torowym spisał się Miłosz Mielczarek.

Zawodnik Społem Łódź w konkurencji scratch zdobył złoty medal. Jest to sukces tym większy, że Miłosz startował w wyższej kategorii wiekowej! Dawid Wiśniewski scratch ukończył na miejscu trzynastym.

Obaj startowali też w wyścigu punktowym elity, zajmując odpowiednio, dziewiąte i dwunaste miejsce.

Paulina Petri zdobyła dwa brązowe medale: w sprincie drużynowym z Natalią Wężyk (trzecia w wyścigu na 500 m juniorek młodszych) oraz indywidualnie w wyścigu na 500 m. W sprintach Paulina zajęła miejsce czwarte, a w keirinie piąte. Tytuł mistrza Polski w scratch w kategorii juniorów młodszych wywalczył Jakub Lewandowski. Zarówno w wyścigu punktowym jak i na 500 m Kuba zajął czwarte miejsce. W wyścigu eliminacyjnym był dziesiąty.
Trenerem kolarzy Społem jest Jacek Grudzień.