MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koszykówka. Lubelska Pszczółka nie była łagodną pszczółką Mają

Niestety koszykarki CosinusMED Widzew przegrały dziewiąty ligowy pojedynek. Drużyny czołówki czy nawet środka tabeli ekstraklasy są niestety za mocne dla łodzianek.

Zaczęło się od 2:2 po rzucie Vucković. Niestety już po pięciu minutach było 19:8 dla rywalek. Pszczółka kontrolowała sytuację, zapewniając sobie wyraźną przewagę, która stopniowo, ale systematycznie rosła. Szybko okazało się, że to będzie mecz bez emocji, a sprawa zwycięstwa rozstrzygnęła się już w pierwszej kwarcie. Gospodynie prowadziły już nawet różnicą 22 punktów po 14, a potem 18 minutach gry. Na szczęście łodzianki zatrzymały potop i walczyły.
Trzecia kwarta znów nieudana dla łodzianek, które przegrywały po 26 minutach różnicą nawet 29 punktów. Na początku czwartej kwarty było jeszcze gorzej. Różnica rosła do 30, do 32 i do 33 punktów

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CosinusMED Widzew Łódź 85:52
(33:13, 12:15, 23:12, 17:12)

CosinusMED Widzew: Emery 15, Vucković 13, Jasnowska 11, Gertchen 6, Gala 5, Bandoch 2
Najwięcej dla Pszczółki: Peterson 18, Adamowicz 13, Labuckiene 13, Degbeon 12, Day 10