Koszykówka. Widzew przegrał dwie kwarty, ale wygrał mecz. Zwycięskie pabianiczanki

Sukces łodzianek i pabianicznanek

W I lidze koszykarek MOSiR Bochnia przegrał z AZS Umed Widzew Łódź 63:74, choć wygrał dwie ostatnie kwarty. Wypracowana wcześniej przewaga pozwoliła łodziankom kontrolować przebieg spotkania.

Punkty dla Widzewa: Kudelska i Stępień po 18, Gzinka 12, Rzeźnik 9, Matras 5, Bandoch 3

Lider Swarzędz przegrał wyraźnie z Grot Lauer Pabianice 81:97. Drużyna gości była o krok od zdobycia 100 punktów

Punkty dla pabianiczanek: Gala 24 i Grzelak po 24, Łopińska 16, Danych 13, Dziwińska 10, Naerocka 5, Kaźmierczak 3, Lorenz 2

.

Mecz AZS Uniwersytet Gdański - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 lutego o godz. 14