PIŁKA NOŻNA
Warta Poznań - ŁKS Łódź, I liga, sobota, godz. 13.45, stadion przy ul. Dro-ga Dębińska w Poznaniu.
Tur Turek - Górnik Polkowice, II liga, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Sportowej w Turku.
Górnik Avans Konin - Goplania Inowrocław, III liga, sobota, godz. 11, stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Unia Swarzędz - Polonia Redos Nowy Tomyśl, III liga, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Św. Marcin w Swarzędzu.
Lubuszanin Trzcianka - Mieszko Gniezno, III liga, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Piotra Skargi w Trzciance.
IV LIGA - grupa północna
sobota: Czarni Wróblewo - Sokół Rakoniewice (14), 1922 Lechia Kostrzyn - Warta Międzychód (14), Nordenia Dopiewo - Leśnik BroMargo Margonin (14), Pogoń Lwówek - Sparta Szamotuły (14), Luboński FC - Sokół Pniewy (12), Sparta Złotów - Sokół Damasławek (14), Polonia Środa - Dyskobolia Grodzisk (14);
niedziela: Grom-Ciepłownik Plewiska - Zjednoczeni Trzemeszno (14).
IV LIGA - gr. południowa
sobota: Ardi Krobianka Krobia - Victoria Września (14), Dąbroczanka Pępowo - Sokół Kleczew (14), Korona Piaski - SKP Słupca (14);
niedziela: Zryw Dąbie - ZKS Zagórów (11), Biały Orzeł Koźmin - Stal Pleszew (14), LKS Czarnylas - Płomyk Koźminiec (14), LKS Gołuchów - Piast Kobylin (12), Obra 1912 Kościan - Olimpia Koło (13).
KOSZYKÓWKA
MUKS Poznań - Inea AZS Poznań, ekstraklasa kobiet, sobota, godz 18, hala centrum Rekreacji AWF przy ul. Droga Dębińska 10c w Poznaniu.
WUKS Korona Marmorin Wschowa - KS Piaseczno, I liga kobiet, sobota, godz. 18, hala Gimnazjum nr 2 przy ul. Zacisze we Wschowie.
Open Basket Pleszew - AZS Politechnika Poznań, II liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala ZSP nr 1 przy ul. Szkolnej w Pleszewie.
Unia Swarzędz - Ślęza Siechnice, I liga B kobiet, sobota, godz. 17, hala przy ul. Św Marcin w Swarzędzu.
SIATKÓWKA
PTPS Piła - Muszynianka Muszyna, ekstraklasa kobiet, niedziela, godz. 14.45, hala przy Żeromskiego w Pile.
Joker Rodło Piła - Energetyk Jaworzno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Żeromskiego w Pile.
KS Murowana Goślina - MUKS Joker Mekro Świecie, II liga kobiet, sobota, godz. 17.30, hala Gimnazjum nr 2 przy ul. Kutrzeby w Murowanej Goślinie.
ChTPS Chodzież - Gedania Gdańsk, II liga, sobota, godz. 17, hala przy ul. Paderewskiego w Chodzieży.
AZS UAM Poznań - Grześki-Hellena Kalisz, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17, hala przy ul. Młyńskiej w Poznaniu.
Krispol Września - Czarni Pruszcz Gdański, II liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Słowackiego we Wrześni.
PIŁKA RĘCZNA
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Lubin, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
Grunwald Allegro Poznań - Energetyk Gryfino, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30, hala Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona w Poznaniu.
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Sokół Kościerzyna, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala Gimnazjum nr 4 przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wlkp.
BOKS
PKB Poznań - Dolny Śląsk, mecz ligi międzyokręgowej, sobota, godz. 15, hala Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Dojazd 7 w Poznaniu.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?