ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Anna Mucha gra w spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”. Już nie...

Paweł Strzelecki

2018-01-25 19:35

2018-01-25 19:35

Dodaj komentarz

Anna Mucha gra w spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”. Już nie będzie przyczajonym tygrysem

Paweł Strzelecki

2018-01-25 19:35

Anna Mucha udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że wraca do show-biznesu. Aktorka ma ruszyć z nowym projektem. „Przez ostatnie dwa miesiące byłam kurą domową! Miałam czas dla siebie, rodziny i przyjaciół. Ale laba się skończyła i zabieram się ostro do pracy. Powoli wychodzę ze stanu przyczajony tygrys. Szykuję nowy projekt, więc będę się miała czym pochwalić” - powiedziała aktorka w rozmowie z „Fleszem”. Już nie możemy się doczekać efektów.
Anna Mucha gra w spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”. Już nie będzie  przyczajonym  tygrysem Anna Mucha gra w spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”. Już nie będzie  przyczajonym  tygrysem

(© mat.pras.)Anna lubi zaskakiwać. Pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w skąpym stroju. „Dziś znajdziecie mnie pod jemiołą” - napisała w opisie fotografii. Trzeba przyznać, że Mucha potrafi kusić ciałem i rozpalać zmysły. Pokazała też, jak korzysta z promieni słońca w Tel Awiwie.

Anna Mucha to aktorka, która znana jest między innymi z roli Magdaleny Chodakowskiej w serialu „M jak miłość”. Od jakiegoś czasu można ją też spotkać w teatrze.


23 stycznia 1998 roku do kin trafiły „Młode wilki 1/2” - prequel niezwykle popularnego filmu Jarosława Żamojdy. W produkcji, oprócz aktorów znanych z pierwszej części, pojawiały się też nowe twarze - przede wszystkim Anna Mucha i Krzysztof Antkowiak. Dla Ani to był krok do przodu w karierze.

Uczyła się Lee Strasberg Actors Studio
Anna Mucha urodziła się w Warszawie, gdzie studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW.

Uczyła się aktorstwa w prestiżowym Lee Strasberg Actors Studio w Nowym Jorku.


TŁUSTY CZWARTEK 2018. KIEDY JEST TŁUSTY CZWARTEK W 2018. Ile kalorii ma pączek? TŁUSTY CZWARTEK ROZPOCZYNA OSTATNI TYDZIEŃ KARNAWAŁU.

Ostatki 2018. Kiedy koniec karnawału 2018?

Botoks online. Gdzie oglądać w internecie?

Niedziele handlowe 2018. Kiedy?


POGODA NA CZTERY DNI - FILM

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się