ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
„Nowe oblicze Greya” [RECENZJA] Urok Dakoty Johnson pozwala...

rs

2018-02-11 22:00

2018-02-11 22:00

Dodaj komentarz

„Nowe oblicze Greya” [RECENZJA] Urok Dakoty Johnson pozwala wytrwać przed ekranem. Kończy się trylogia

rs

2018-02-11 22:00

Wymodelowane sceny seksu (jak podsumował Hollywood trwające 14 minut i 17 sekund), luksusowe życie w eleganckich przestrzeniach, ostra jazda superautami i tysiąc pożytków z posiadania prywatnego odrzutowca, to jest to, na co może liczyć widownia. „Nowe oblicze Greya” raczej nie powtórzy frekwencyjnego sukcesu jakim przed trzema laty okazało się „50 twarzy Greya”(rekordowy weekend otwarcia prawie 850 tys. widzów). Przed rokiem „Ciemniejsza strona Greya” była kolejnym zaproszeniem do sypialni perwersyjnego milionera i uległej Any. W pierwsze trzy dni poszło do kina 500 tys. osób, a w sumie blisko 1,5 miliona.
1/3

Jamie Dornan zapowiada, że nigdy więcej nie zagra Greya.

(© mat.pras.)

Kiepskie „Nowe oblicze Greya” * Urok Dakoty Johnson pozwala wytrwać przed ekranem * Kończy się trylogia, ale czy aby ktoś nie napisze kolejnej części?


Trzecia część serii może liczyć na zainteresowanie, zwłaszcza, że przedwalentynkowy czas temu sprzyja. Nic to, że do mocno krytycznych ocen poprzednich filmów recenzenci będą musieli dołożyć kolejne. Zasłużone. Grafomańska powieść E.
L. James (powstała z inspiracji Sagą „Zmierzch”) w trzeciej ekranowej odsłonie ocieka lukrem. Reżyser James Foley wypreparował wszystko, co mieści się w obiegowych wyobrażeniach na temat oczekiwań zwłaszcza damskiej widowni. Jest welon i biała suknia, Ana adorowana przez ukochanego, do tego nadmiar troski i zazdrość... Piękna pani Grey delikatnie detonuje reakcje Christiana. Powtarza, że kocha i kochać będzie bezwarunkowo, ale potrafi stawiać na swoim.

Każde „nieposłuszeństwo” będzie dla obojga pretekstem do seksualnego rozładowania emocji. Pokój zabaw uzbrojony w erotyczne gadżety tym razem nie jest tylko miejscem uczuciowych eksplozji. Czas na projekcji płynie wyjątkowo wolno. Temperaturę powinien podnieść przynajmniej wątek kryminalny (były szef Any realizuje plan zemsty), ale rozegrany został wyjątkowo niemrawo. To, że udaje się wytrwać przed ekranem jest wyłącznie zasługą, mającej wdzięk i urok, Dakoty Johnson. Jej partner, którego gra Jamie Dornan, nie bardzo wie jak tu się sprawdzić w roli męża, kochanka i przymierzyć do roli ojca. Propozycja tylko dla fanów serii. Oby nie dopisano ciągu dalszego. (101 min).

WALENTYNKI 2018, WIERSZYKI NA WALENTYNKI, MIŁOSNE WIERSZYKI, SMSY DLA ZAKOCHANYCH, WIERSZYKI DLA ZAKOCHANYCH

WALENTYNKI 2018. Top 10 pomysłów na walentynkowy prezent

Wierszyki na walentynki 2018

Ostatki 2018. Kiedy koniec karnawału?

Pogoda na poniedziałek:

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się