ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Sekretne śluby gwiazd. W wielkiej tajemnicy wzięły ślub:...

Paweł Strzelecki

2017-12-28 18:00

2017-12-28 18:00

Dodaj komentarz

Sekretne śluby gwiazd. W wielkiej tajemnicy wzięły ślub: Dominika Gawęda i Katarzyna Pakosińska

Paweł Strzelecki

2017-12-28 18:00

W tym roku wiele gwiazd nie chciało rozgłosu, decydując się na ślub z dala od mediów. Co więcej, spora część nowożeńców poinformowała o fakcie dopiero po sakramentalnym „tak” - podaje Plejada.
1/3

^
Katarzyna Pakosińska o ślubie poinformowała na Facebooku. „Za obecność na Naszych Zaślubinach w Milanówku, za niewyczerpane pokłady polskiej fantazji podczas kilkudniowego gruzińskiego wesela w Ana-nuri dziękujemy” - napisała artystka.Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer pobrali się pod koniec maja. Aktorka potwierdziła informację za pośrednictwem Instagra-mu. „Z ogromną radością chciałabym poinformować, że od kilku dni mam przyjemność bycia żoną” - napisała.

Ewa Farna trzymała informację o swoim ślubie w tajemnicy. Nie odpowiadała na pytania o zamążpójście, unikała podawania jakichkolwiek szczegółów o ceremonii. Równie powściągliwa była po ślubie, a jedyne, o czym powiedziała, to fakt, że wyszła za mąż, informując o tym na Face-booku.

Wokalistka zespołu Blue Cafe, Dominika Gawęda, i muzyk grupy Pectus, Michał Szczepanik, wzięli ślub w ogrodach Pałacu Chojnata. Na uroczystości obecni byli: rodzina i najbliżsi pary.

Katarzyna Pakosińska o ślubie poinformowała na Facebooku. „Za obecność na Naszych Zaślubinach w Milanówku, za niewyczerpane pokłady polskiej fantazji podczas kilkudniowego gruzińskiego wesela w Ana-nuri dziękujemy” - napisała artystka.Jurorka wzięła ślub w... lesie
Ewa Zakrzewska wzięła ślub w dość nietypowych warunkach. Jurorka programu „Supermodelka Plus Size” powiedziała „tak”... w lesie. Wesele odbyło się za to w jej domu. Media dowiedziały się o wszystkim po fakcie.Pogoda na czwartek:


Botoks online. Gdzie obejrzeć cały film

Listy do M. 3 CDA. Gdzie obejrzeć cały film
ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się