MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Łatwy sukces ŁKH

h
W meczu drugiej ligi hokeja na lodzie ŁKH pokonał lidera tabeli Capitals Warszawa 13:5 (3:1, 6:2, 4:2).

To było dość łatwe zwycięstwo łodzian, bo już w połowie spotkania prowadzili różnicą pięciu bramek (7:2 w 33 minucie) i trzecia tercja była tylko ostrym treningiem dla liderów drużyny, a egzaminem dla rezerwowych, bo na lodzie często pojawiała się czwarta piątka.
Mateusz Kubiak strzelił cztery gole dla ŁKH, Marek Iwański, Marek Syniawa i Arkadiusz Witczak po 2, Jakub Darol, Tadeusz Raczyński, Grzegorz Brejta po 1.
Skład łódzkiej drużyny: Cylke (Grabara) – Ciepłucha, Kurowski, Kubiak, Brejta, Iwański – Świerczewski, Sułek, Syniawa, Witczak, Pełzowski – Matuszewski, Kamiński, Głowacki, Raczyński, Darol – Niedzielski, Kusideł, Freda, Walczak, Wachowiak. Trenerzy Andrzej Kula i Grzegorz Sikora.
Po wygranej z Capitals bilans ŁKH to pięć zwycięstw (w tym dwa nad liderem!) i siedem porażek, co daje czwarte miejsce. Do końca sezonu zasadniczego pozostały jeszcze lutowe mecze z Mad Dogs Sopot (na wyjeździe) i Klubem Hokejowym Oliwa (w Łodzi), które zadecydują o awansie do play-off.