ŁKS Commercecon prowadził 21:14 i... przegrał seta i pierwszy mecz o brązowy medal

ŁKS Commercecon na własne życzenie przegrał pierwszy mecz o brązowy medal siatkarskiej ligi

W pierwszym secie łodzianki prowadziły 21:14. Rywalki odrobiły sporo punktów i przewaga ŁKS prysła jak bańka mydlana. Radomka wyszła na prowadzenie i wygrały. Łodzianki doznały sportowej zapaści. To może się wydarzyć tylko w kobiecej siatkówce!
W drugim secie podłamane łodzianki długo dochodziły do siebie. Doprowadziły do stanu 19:21, ale potem popełniały znów katastrofalne błędy i przegrały seta z kretesem.
W trzecim secie ŁKS prowadził 9:5, potem rywalki osiągnęły przewagę, ale łodzianki podjęły walkę. Co z tego, skoro w końcówce znów dawały plamę za plamą. Przegrały seta i pierwszy mecz o brązowy medal.
Zła informacja jest taka, że w nowym sezeonie barw ŁKS Commercecon ma nie bronić jedna z najlepszych zawodniczek - Lazović, która znalazła sobie klub za granicą Polski.

Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 3:0

ŁKS Commercecon Łódź: Osadchuk, Pacak, Wójcik, Lazović, Pasznik, Ninković, Wawrzyńczyk, Bongaerts, Alagierska, Zaroślińska-Król, Kalandadze
Libero: Strasz, Saad

Drugie starcie odbędzie się we wtorek o 20.30 w Łodzi. Zaś trzecie 17 kwietnia (sobota, 14.45, ponownie w Radomiu). Ewentualne czwarte i piąte spotkania odbęda się 20 kwietnia (wtorek) w Łodzi i 24 kwietnia (sobota) w Radomiu.
W pierwszym meczu walki o złoty medal Developres pokonał Chemika 3.2.