MKTG SR - pasek na kartach artykułów

ŁKS FINISHPARKIET NA ŻYWO. Relacja na żywo z meczu ŁKS vs Finishparkiet

(tj)
ŁKS vs FINISHPARKIET NA ŻYWO. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS vs Finishparkiet. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Wszak goście to lider tabeli i drużyna, która w tej edycji rozgrywek nie doznała jeszcze porażki. Jak będzie dziś? NA relację z meczu ŁKS Finishparkiet zapraszamy od godziny. 15.55.

ŁKS FINISHPARKIET NA ŻYWO

WYNIK BEZ ZMIAN ŁKS DRWĘCA 3:0
KONIEC MECZU
Żółta kartka dla Jakuba Szarpaka - brutalny faul. Atak na nogi.
ŁKS się broni, ŁKS kontroluje sytuację na boisku.
Sędzia doliczył 3 minuty.
Jeszcze bomba Michałka z 20 metrów.
90'W tym meczu już nic się nie zmieni. ŁKS wygrywa z Drwęcą 3:0.
88'Łodzianie walczą o piłkę, walczą o każdy metr boiska.
Artur Golański opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Michałek.
83' Rzut wolny dla Drwęcy. Strzał w światło bramki, ale bramkarz ŁKS na posterunku.
Zmiana w ŁKS - schodzi BRYŁA, wchodzi Gamrot.
80' Piłkarze gości już lekko zrezygnowani.
77' Na razie piłkarze świetnie znoszą bardzo trudne warunki gry.
ZMIANA W ŁKS - schodzi Radionow
75'WYNIK bez ZMIAN ŁKS PROWADZI 3:0 Z LIDEREM.
73' ŁKS gra na czas, denerwuje to piłkarzy Drwęcy.
70'Teraz Drwęca próbuje - raz lewą stroną, raz prawą stroną. Obrona ŁKS na posterunku.
67' ŁKS kontroluje grę, Drwęca próbuje, ale nie ma siły przebicia przez dobrze grającą obronę łodzian.
Zmiana w drużynie Drwęcy. Bartusiak wchodzi na boisko.
ŁKS Drwęca 3:0
61' Rzut wony dla Drwęcy, na szczęście niecelny strzał.

58' Goooollll PATRYK BRYŁA Z 18 METRÓW, ALEŻ EMOCJE, ALEŻ MECZ W WYKONANIU ŁKS!

56'ŁKS gra teraz słabiej niż w pierwszej połowie, być może zawodnicy tracą siły.
54' Pyciak wybił piłkę z własnego pola karnego. Było niebezpiecznie.
51'Teraz gra toczy się w środku boiska, pomocnicy ŁKS mnóstwo siły muszą włożyć w grę, by nie dać dojść do pozycji strzeleckiej zawodnikom Drwęcy.
48'Drwęca od początku próbuje zaskoczyć ełkaesiaków, ale łodzianie bardzo dobre zawody dziś rozgrywają.
GRAMY w II połowie!

KONIEC I połowy. ŁKS prowadzi 2:0. BRAWO!

45'Golański sam zaatakował, ale bramkarz był szybszy.
43'ŁKS gra dobrze w obronie, ŁKS świetnie rozbija akcje Drwęcy.
40'Dobra akcja Golańskiego, piłka jednak wychodzi w aut. Teraz Drwęca w ataku.

37' GOOOLLLLLLLLLL dla ŁKS ŁUKASZ KOPKA PŁASKIM STRZAŁEM LEWĄ NOGĄ STRZELA NA 2:0!!!!

34' Nie będzie łatwo, Drwęca nie odpuszcza. Na szczęście mądrze grają ełkaesiacy, daleko od swojej bramki.
31' Było niebezpiecznie pod bramką Kołby, ale na szczęście sytuacja wyjaśniona, teraz ŁKS...
Gramy dalej!
Teraz przerwa na uzupełnienie płynów.
29'WYNIK bez zmian ŁKS 1:0 prowadzi z Drwęcą.
Bryła z Paprockim mieli sobie coś do powiedzenia sędzia musiał wkroczyć do akcji.
26'Dobre wejście wślizgiem Pyciaka... Finishparkiet w ataku. ŁKS się broni. Na szczęście skutecznie.
24' Teraz goście w natarciu, dobra interwencja Michała Kołby.
22' Pyciak szalał w polu karnym, ale niestety nic z tego nie wyszło. Niecelne podanie do Radionowa.
20' ŁKS gra dobrą piłkę, piłkarze mocno zdeterminowani, nie odpuszczają.
18' Teraz świetny strzał Kopki i niewiele brakowało...
16' Ciekawe, jak piłkarze wytrzymają tempo meczu przy tak ciężkiej pogodzie.
14' Na trybunach euforia, kibice skandują jeszcze jeden, jeszcze jeden.
11' Walka w środku boiska - teraz ŁKS próbuje rozbijać ataki gości.
9' Mecz zapowiada się bardzo ciekawe. Goście na pewno będą chcieli odpowiedzieć golem, a to stwarza szansę na kontrę i kolejną bramkę dla łodzian.
To była bardzo ładna akcja ŁKS-u, dośrodkowanie Pawła Pyciaka w pole karne i świetny strzał Radionowa!
7' GGGOOOOLLLLLLLLLL dla ŁKS!!!!! RADIONOW głową!!!! GOOOOOLL
5'WYNIK na razie 0:0
3' Obie drużyny bez respektu dla rywala. Obie od razu szybko ruszył do ataku.
1' Mecz rozpoczął się prawie 2 minuty przed czasem. Goście grają w niebieskich koszulkach i spodenkach, ŁKS w czerwonych spodenkach i biało-czerwonych koszulkach.