ŁKS - GKS BEŁCHATÓW NA ŻYWO. ŁKS GKS BEŁCHATÓW RELACJA. MECZ ŁKS - GKS BEŁCHATÓW TRANSMISJA

(ww)
ŁKS GKS BEŁCHATÓW
ŁKS GKS BEŁCHATÓW ŁKS - GKS BEŁCHATÓW
ŁKS vs. GKS BEŁCHATÓW. ŁKS - GKS BEŁCHATÓW NA ŻYWO. RELACJA ŁKS GKS BEŁCHATÓW. Derby regionu między ŁKS - GKS BEŁCHATÓW zakończyły się remisem. Zapraszamy na relację z meczu ŁKS ŁÓDŹ - GKS BEŁCHATÓW.

-GKS 71' Bartosiak

93' Aut dla GKS Bełchatów, goście się nie spieszą. Piłka w środku pola.
92' Kolejny rzut rożny dla ŁKS. Piłka wybita i faul piłkarzy ŁKS. Zaczną goście.
91' Wrzutka ale bramkarz gości łapie i zacznie GKS. Sędzia dolicza trzy minuty.
90'Widejko wrzuca ale piłka wybita na rzut rożny dla ŁKS.
89' Kolejna żółta kartka dla piłkarza GKS. Wcześniej było gorąco pod bramką GKS-u. Zakotłowało się ale nic z tego mnie wyszło. Teraz wolny dla łodzian. Może teraz.
88' Zagranie w pole karne, jeden z graczy ŁKS przewraca się, Radionov leży, kibice domagają się karnego, ale naszym zdaniem nic nie było.
86' Zagdański fauluje i otrzymuje żółtą kartkę. Już 8 kartek dla GKS i 4 dla drużyny ŁKS.
85'**Zmiana w ŁKS. Kocot schodzi, Mateusz Gamrot wchodzi na boisko. 84' Wolny dla GKS, będzie groźnie pod bramką ŁKS. Znów obrońcy wybijają. Teraz groźniej wyglądają akcję GKS-u 83' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale obrońcy z Łodzi wybijają, jeszcze strzał zza pola karnego ale niecelnie. ŁKS wychodzi z kontrą ale niestety nie potrafi tego wykorzystać. 80' Żółta kartka dla piłkarza GKS. ŁKS rozpocznie od wolnego. 78'**Zmiana w Bełchatowie. Bartosiak schodzi, na jego miejsce Zieliński
75' Piłkarze GKS Bełchatów teraz przyspieszyli. Ełkaesiacy popełniają więcej błędów.
74' Patryk Rachwał fauluje, ale sędzia nie pokazuje kartki. Rachwał ma już na koncie kartkę.

71' GOL DLA GKS BEŁCHATÓW!

Wyrzut z autu i do piłki dopada zawodnik GKS i pakuje ją do siatki. Strzelcem Bartłomiej Bartosiak.
68' Mamy teraz rzut wolny dla GKS.

66' GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!

RADIONOV!!! Komplet publiczności teraz szaleje! Pyciak dośrodkowuje a Radionov uderza i mamy bramkę dla ŁKS!
65' Teraz ŁKS zamknął drużynę GKS na ich połowie ale wciąż nie ma strzału.
64' Radionov uderza z daleka ale niecelnie. Od bramki GKS.
ŁKS - GKS BEŁCHATÓW 0:0
62' Piotr Pyrdoł w dziecinny sposób traci piłkę i akcję rozpoczęli goście, obrońcy ŁKS na szczęście wybijają.
60' Lewą stroną przedarł się Giel ale na szczęście dla ŁKS nie zdołał wykończyć akcji. Od bramki Kołba.
59' Kostyrka zagrał w pole karne do Pieczary ale ten nie za bardzo wiedział co ma zrobić z piłką. Zmiana w drużynie GKS.
57' Dośrodkowanie w pole karne, tam Radionov strzelał ale obok bramki.
56' Pieczara faulowany przez Rachwała przed polem karnym GKS. Żółta kartka dla Rachwały. Będzie okazja na bramkę.
55' Jest coraz ciemniej na boisku. Przydałoby się oświetlenie. Piłkarze z minuty na minutę będą mieli gorsze warunki gry.
53' GKS Bełchatów ma rzut wolny. Wrzutka, Kołba wyszedł z bramki, minął się z piłką ale gracz GKS nie zdołał zamknąć akcji.
51' Teraz było niebezpiecznie pod bramką ŁKS ale obrońcy z Łodzi wybijają.
49' Ładna kontra ŁKS ale Radionov za daleko wysunął sobie piłkę. Piłka dla GKS i kartka za dyskusję dla piłkarza gospodarzy.
48' Pyciak dośrodkowuje i Pieczara w polu karnym źle przyjął piłkę, szkoda to mogło dać bramkę. ŁKS przycisnął od pierwszych minut drugiej połowy.
46' Tuż po rozpoczęciu Pieczara uderza ale niecelnie.
46' II połowa rozpoczęta.

KONIEC I POŁOWY. Zapraszamy po przerwie.

47' Dośrodkowanie, Juraszek strzela i z trudem broni bramkarz gości.
46' Teraz rzut rożny dla ŁKS.
44' GOL dla GKS!? Piłka wpada do siatki ale gol nie uznany. Sędzia nie uznaje bramki, zawodnik gości według sędziego był na spalonym. Wciąż remis
44' Rzut wolny dla GKS.
42' ŁKS dziś gra lepiej. GKS ma na swoim koncie dużo fauli. Ełkaesiacy mają więcej z gry i częściej zapędzają się pod pole karne gości.
41' Teraz ełkaesiacy grali długo w obrębie pola karnego gości , brakowało tylko strzału. W końcu ręką zagrał zawodnik ŁKS i wolny dla GKS.
40' Pieczara popychany, piłkarz GKS dostaje żółtą kartkę, dokładnie Dawid Flaszka.
38' W polu karnym przewraca się piłkarz GKS ale sędzia pokazuje grać dalej. ŁKS rozpocznie akcję.
ŁKS - GKS 0:0
36' Radionov faulowany i rzut wolny tym razem dla ŁKS.
34' Mocny strzał ale strasznie niecelny.
33' Rzut wolny na 18 metrze od bramki dla GKS. Będzie niebezpiecznie.
32' Patryk Rachwał utyka po boisku, chyba będzie zmiana.
30' Żółta kartka dla Pieczary. Rachwał leży na boisku.
29' Dośrodkowanie w pole karne GKS, piłka wybita, powinien być róg dla łodzian ale sędzia pokazuje że od bramki GKS.
28' Kolejne nieporozumienie obrońców ŁKS i piłka dla GKS. Nerwowo grają dziś defensorzy z al. Unii
26' Fatalny błąd Pyciaka, przejął piłkę zawodnik GKS ale dośrodkowywał bardzo niecelnie. ŁKS miał teraz sporo szczęścia, Pyciak zagrał koszmarnie.
24' Teraz kibice domagali się karnego, Radionov wydawał się popychany w polu karnym ale sędzia milczy i nakazał grać dalej.
23' Kolejna wysoka piłka do Radionova ale zawodnik ŁKS nie zdołał dojść do piłki. Dużo dzisiaj ełkaesiacy grają górnych piłek.
22' Leży na boisku zawodnik z Bełchatowa. Mamy krótką przerwę.
20' Juraszek fauluje w środku boiska i Bełchatowianie rozpoczną.
18' Strzał po ziemi Bartosiaka ale Kołba bez problemów łapie.
17' Szare chmury nadciągnęły nad al. Unii, za godzinę może zrobić się ciemno. ŁKS gra lepiej w tych pierwszych minutach.
15' Widejko dośrodkowuje w pole karne GKS-u, piłka trafia do Pieczary, który nie opanował futbolówki a następnie Kostyrka nie wepchnął piłki do pustej bramki. To powinien być gol.
13' Żółta kartka dla piłkarza GKS Bełchatów za próbę wymuszenia rzutu karnego. Łodzianie od własnej bramki.
11' Pierwszy strzał drużyny GKS. Strzał z dystansu Łukasza Pietronia, piłka przeszła obok bramki ŁKS.
10' Widejko dośrodkowywał na głowę do Radionova ale ten drugi nie dał rady czysto uderzyć.
8' Dużo fauli, nerwowa atmosfera na boisku.
7' Łodzianie bardzo aktywni, znakomicie od początku wygląda Pieczara, szarpie grę drużyny ŁKS.
5' Wolny dla ŁKS. Piłkę po wrzutce wybijają goście.
4' Znakomita piłka w pole karne do Radionova, ten z woleja uderzył tuż obok słupka. Ładna akcja dla ŁKS.
3' ŁKS lewą stroną atakuje. Pierwsza akcja łodzian. Piłka jednak wychodzi na aut. Jesteśmy na połowie GKS Bełchatów.
1' Zaczęliśmy I połowę meczu ŁKS - GKS Bełchatów.

Głośny doping także dla GKS Bełchatów.

Minuta ciszy na stadionie przy al. Unii.
Słychać głośny doping kibiców.
ŁKS - GKS Bełchatów, Za chwilę zaczynamy.

ŁKS - GKS BEŁCHATÓW NA ŻYWO

ŁKS Łódź: Kołba – Widejko, Rozwandowicz, Juraszek, Pyciak, Pyrdoł, Margol. Kocot, Kostyrka, Pieczara, Radionov

PGE GKS Bełchatów: Moczadło – Klepczyński, Kendzia, Bierzało, Wojowski -Rachwał, Janasik – Pietroń, Flaszka, Bartosiak.