ŁKS Łódź - Radomiak relacja NA ŻYWO. Trzy trafienia Rycerzy Wiosny

dk, ww
Dzisiaj mecz ŁKS Łódź - Radomiak. Zapraszamy na relację na żywo. Rycerze Wiosny wygrali 3:2 po pięknych golach Tejana i Hotiego i kuriozalnych bramkach Radomiaka.

ŁKS - RADOMIAK RADOM NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ3
RADOMIAK2

Koniec meczu
90+3 min. Po wrzutce Grzesika, piłkę łapie Arndt.
90+2 min. GOL DLA RADOMIAKA. Zimowski strzelił, a Arndt nie sięgnął piłki. Będzie nerwowo
90+1 min. Sędzia doliczył 3 minuty
90 min. Arndt kradnie czas, dostaje żółtą kartkę
89 min. Róg dla Radomiaka
88 min. Młynarczyk świetnie w defensywie, zbiera brawa od kibiców ŁKS
87 min. Tejan schodzi przy owacjach publiczności, wchodzi Szeliga
85 min. Dyskusje z arbitrem sfrustrowanych graczy z Radomia
83 min. Jurić do Młynarczyka, młody napastnik nie strzelił do bramki, ale był spalony
82 min. Zmiany w Radomiaku: Kaput, Leandro i Zimowski za Jardela i Luizao
81 min. Piłka spada nad poprzeczką bramki ŁKS. Arndt wybija. Koncert na trybunach
78 min. Zmiana w ŁKS: Balić schodzi, za niego Młynarczyk
76 min. Balić do Ramireza, ale Hiszpan traci piłkę
74 min. Arndt łapie piłkę po strzale Abramowicza
72 min. Zmiany w drużynie ŁKS. Schodzą Hoti i Janczukowicz, wchodzą Ceijas i Jurić
71 min. GOL DLA ŁKS. Piękny strzał z dystansu Hotiego
69 min. Gulen skutecznie interweniuje
65 min. Piłkę chwyta Arndt
64 min. Rzut wolny dla gości. Mammadov leży na boisku
62 min. Zmiana w Radomiaku: Semedo za Machado
61 min. Piłkarze ŁKS starają się długo rozgrywać piłkę
59 min. Kolejny atak piłkarzy ŁKS
57 min. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Wolskiego
55 min. GOL DLA ŁKS. Tejan kapitalnie minął obrońcę i strzela drugiego gola
52 min. Dankowski faulowany. Kibice skandują obraźliwe hasła pod adresem PZPN. Nie podoba im się sposób sędziowania
51 min. Tejan atakował, ale zatrzymał go bramkarz gości
50 min. GOL DLA RADOMIAKA. Łatwy strzał do obrony, a jednak Arndt nie zdołał złapać piłki po strzale Jardela. Kuriozalny gol
46 min. Druga połowa rozpoczęta
Koniec pierwszej połowy
45+1 min. Wolski ukarany żółtą kartką
45 min. Sędzia doliczył 1 minutę
45 min. Tejan do Balicia, strzał Balicia broni szczęśliwie Kobylak
43 min. Gulen główkował tyłem do bramki. Zabrakło niewiele
41 min. Wspaniały doping kibiców ŁKS
38 min. Janczukowicz ukarany żółtą kartką
37 min. Tejan strzelił z 17 metrów pod poprzeczkę, ale Kobylak wybił piłkę na róg
35 min. Efektowny odbiór Hotiego
33 min. Fatalne dośrodkowanie w pole karne ŁKS
32 min. Próbował strzelić Janczukowicz z półobrotu. Była okazja, ale się nie udało
29 min. Wolny dla Radomiaka. Piłka przeleciała wysoko nad bramką ŁKS
28 min. Łodzianie spokojnie i dokładnie rozgrywają piłkę
22 min. Ależ doskonała sytuacja dla ŁKS. Durmisi przeniósł piłkę nad bramką gości
19 min. GOL DLA ŁKS. Tejan wyprzedził trzech rywali i płaskim strzałem pokonał bramkarza Radomiaka
18 min. Pretensje ełkaesiaków do sędziego, bo rywal zagrał ręką
15 min. Gol dla ŁKS nieuznany. Janczukowicz był na pozycji spalonej
13 min. Tejan w polu karnym nie miał miejsca na oddanie strzału
12 min. Łodzianie wyjaśnili zagrożenie pod swoją bramką
10 min. Mammadov ukarany żółtą kartką
9 min. Dobra interwencja Arndta
8 min. Mokrzycki zatrzymał kontrę gości
5 min. Zablokowana piłka po strzale Tejana
3 min. Niecelnie wrzucona piłka pod bramkę ŁKS
2 min. Gulen faulował Jardela 25 metrów od bramki ŁKS
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy. ŁKS na biało-czerwono, Radomiak na czarno

Godz. 12:29 - piłkarze obu drużyn już na murawie. Za chwilę zacznie się mecz. Słychać donośny doping kibiców ŁKS

Godz. 12:26 - Trener ŁKS Marcin Matysiak mówił przed meczem: - Mam takie, że przeczucie, że będzie to otwarty mecz, który mam nadzieję, że będzie obfitował w działania ofensywne, ale ze skutkiem końcowym takim, że to my strzelimy tą jedną bramkę więcej.

Godz. 12:25 - Dziś rocznica urodzin dwóch wybitnych ełkaesiaków. 14 kwietnia 1982 roku urodził się Łukasz Madej - wicemistrz Europy U16 i mistrz Europy U18 w 2001 roku. 14 kwietnia 1964 roku urodził się Witold Wenclewski - brązowy medalistka mistrzostw świata U-20 1983. Zmarł 28 lipca 2014 roku.

Godz. 12:20 - Jak typują bukmacherzy? Forbet ustalił kurs na zwycięstwo ŁKS 1x3.35, na remis 1x3.45, a na zwycięstwo gości 1x2.16. Jeśli ŁKS wygra i wykona więcej rzutów rożnych, co jest całkiem prawdopodobne, można wygrać 8 razy więcej niż się postawi na taki zakład specjalny.

Godz. 12:12 - Mecz poprowadzi Damian Kos (Gdańsk). To arbiter, który w tym sezonie gwizdał w meczu Wisły Kraków z Widzewem w Pucharze Polski, który widzewiacy chcieli powtórzyć. Był też rozjemcą w spotkaniu Lech - ŁKS (3:1). W ubiegłym roku gwizdał w meczach I ligi: ŁKS - Sandecja (1:0) i ŁKS - Podbeskidzie (2:1). A jeszcze rok wcześniej w meczu ŁKS - GKS Jastrzębie (2:2) na Stadionie Króla pokazał obu drużynom 10 żółtych kartek, w tym 7 ełkaesiakom.

Godz. 12:05 - Trener Radomiaka Maciej Kędziorek chwali ŁKS: - Przeanalizowaliśmy grę naszego rywala. To jest zespół, który potrafi grać bardzo ładną piłkę dla oka i efektowną. Potrafi wykorzystywać przestrzenie. Mam na myśli między innymi Daniego Ramireza, z którym miałem okazje pracować w Lechu Poznań. To jest motor napędowy ŁKS-u.

Godz. 12:00 - Fani Radomiaka, już o godzinie 7:55 wyruszyli specjalnym pociągiem na mecz do Łodzi. Ze Stadionu Króla Zielonych dopingować będzie 900 kibiców Radomiaka! Wierzymy, że kibiców ŁKS będzie 11 razy tyle i frekwencja przekroczy 10 tysięcy widzów.

Godz. 11:55 - W składzie Radomiaka jest dobry znajomy z ŁKS, czyli prawy obrońca Jan Grzesik. Ten zawodnik grał w ŁKS w pierwszej lidze 2018/19 i w ekstraklasie 2019/20. Strzelił w ekstraklasie jednego gola w meczu ŁKS - Korona (4:1). Kibice ŁKS pewnie ciepło przywitają tego sympatycznego zawodnika.

Godz. 11:45 - Trener Radomiaka Maciej Kędziorek w składzie swej drużyny w porównaniu do poprzedniego meczu z Rakowem (2:1) dokonał dwóch zmian. Za Semedo gra Wolski, a za Kaputa - Peglow.

Godz. 11:40 - W porównaniu do poprzedniego meczu z Cracovią w składzie ŁKS trener Marcin Matysiak nie dokonał żadnej zmiany. Gra ta sama jedenastka, która była bliska pokonania Cracovii w Krakowie (ostatecznie zakończyło się 2:2)

Godz. 11:35 - Radomiak zagra w składzie: Kobylak - Grzesik, Rossi, Vusković, Abramowicz, Peglow, Luizao, Jordao, Wolski, Machado, Jardel. Rezerwowi: Majchrowicz, Cichocki, Jakubik, Pik, Kaput, Zimovski, Semedo, Leandro, Okoniewski.

Godz. 11:30 - ŁKS zagra w składzie: Arndt - Dankowski, Gulen, Mammadov, Durmisi, Tejan, Ramirez, Mokrzycki, Hoti, Balić, Janczukowicz. Rezerwowi: Kołba, Flis, Ceijas, Młynarczyk, Jurić, Łabędzki, Szeliga, Koprowski, Głowacki.

Godz. 11:20 - Dzisiaj piłkarze ŁKS podejmą na stadionie przy al. Unii Radomiaka. Drużyna z Radomia przyjeżdża do Łodzi opromieniona wygraną nad mistrzem Polski. Za chwilę podamy składy obu drużyn. Poniżej aktualna tabela ekstraklasy...