ŁKS MKS EŁK NA ŻYWO. Transmisja na żywo z meczu ŁKS ŁÓDŹ MKS EŁK

TJ
ŁKS MKS Ełk - liczymy na zwycięstwo piłkarzy ŁKS. Mecz ŁKS MKS EŁK na żywo
ŁKS MKS Ełk - liczymy na zwycięstwo piłkarzy ŁKS. Mecz ŁKS MKS EŁK na żywo Łukasz Kasprzak
ŁKS MKS EŁK - w tym meczu piłkarze ŁKS stracili fotel lidera. Łodzianie po bardzo słabym widowisku przegrali przed własną publicznością 1:2 - tracąc bramkę w kuriozalnych okolicznościach w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

Po meczu kibice ŁKS-u nie pozostawili na swoich piłkarzach suchej nitki. W ostrych słowach powiedzieli, co sadzą na temat postawy zawodników. Piłkarze ze spuszczonymi głowami wysłuchali kibiców i poszli do szatni.
FC BARCELONA - JUVENTUS TURYN NA ŻYWO
AS Monaco vs Borussia Dortmund na żywo
Koniec meczu ŁKS przegrywa i przestaje być liderem rozgrywek!
Patryk Malinowski strzela bramkę! 1:2!
Gol dla piłkarzy z Ełku!!! Fatalny błąd obrońcy, który z 40 metrów strzelił gola - niesamowita sytuacja - koszmarna końcówka łodzian...
90' Sędzia dolicza... 5 minut.
89' To już ostatnie sekundy tego meczu. ŁKS w ataku, ŁKS jeszcze próbuje.
85' Wynik się nie zmienił. ŁKS remisuje 1:1
82' Groźna akcja gości, ale Kołba wychodzi na 11 metr i przejmuje piłkę.
81' ŁKS w natarciu, goście bronią się rozpaczliwie.
78' Kowal na boisku - schodzi Szymański
73' ŁKS w natarciu, ŁKS chce strzelić zwycięską bramkę!
70' GOOOOOLLL dla ŁKS!!!! Radionow - nieporozumienie zawodników gości i Radionow wbija piłkę do bramki!
67' Strzał wprost w zawodnika gości...
Może teraz. Rzut wolny dla ŁKS
64' Będzie kolejna zmiana w drużynie ŁKS.
62' Wynik bez zmian. ŁKS wciaż przegrywa. Teraz jeszcze żółta kartka dla Kopki za zagranie po gwizdku sędziego.
58' Krótka przerwa w grze - leżał na boisku zawodnik MKS -
54' Po raz drugi już w tym meczu piłkarz gości zagrywa piłkę ręką - tym razem sędzia wreszcie sięga po żółty kartonik.
52' Dobra akcja ŁKS - bramkarz gości piąstkuje piłkę.
49' Ełk atakuje i piłkarze wywalczyli rzut rożny.
47' Niewiele na razie się zmieniło jeśli chodzi o grę łodzian...
Zmiana w ŁKS - Gamrot za Ślęzaka.

Zaczynamy II połowę meczu ŁKS MKS Ełk

Kibice w ostrych słowach pożegnali piłkarzy schodzących do szatni: "K... mać ełksa grać"
45' Koniec pierwszej połowy ŁKS przegrywa 0:1 po w sumie słabym występie.
43' Piłkarze z Ełku dzielnie się bronią i wychodzą z kontrami, które są niebezpieczne.
Wynik meczu ŁKS MKS Ełk bez zmian 0:1
38' Teraz niebezpiecznie pod bramką Kołby.
34' ŁKS próbuje, ŁKS chce, ale piłkarze gości dobrze się bronią.
30' Niestety bez efektów. Szkoda. Gramy dalej, trzeba atakować.
Rzut wolny dla ŁKS
28' Radionov bierze na siebie rozgrywanie piłki, no nie on jest chyba od tego w drużynie ŁKS.
26' Znów próba strzału z dystansu, znów jednak niecelnie.
20' ŁKS próbuje raz jedną stroną, raz druga, ale na razie bez efektów.
18' Bomba Kopki z 20 metrów, ale obok słupka. Szkoda.
16' ŁKS przejął inicjatywę, próbuje i jest coraz bliżej pola karnego gości - brakuje ostatniego podania.
Rzut wolny, ale źle rozegrany przez łodzian.
11' Teraz dobrze ełkaesiacy zaatakowali, ale nieudana centra...
9' ŁKS nie może się otrząsnąć po stracie bramki. Piłkarze z Ełku kontrolują przebieg meczu.
7' Gol dla gości... Bramka samobójcza. ŁKS przegrywa 0:1
Rzut rożny.
6' Piłkarze z Ełku widać, że nie zamierzają się tylko bronić. Ostre dośrodkowanie i Kołba musiał interweniować.
4' Na razie ŁKS kontroluje grę, próbuje atakować, ale wszystko kończy się przed polem karnym.
1' Gramy! Mecz z małym opóźnieniem. Po chwili też przerwany przez serpentyny, który kibice rzucili na boisko.
Mecz rozpocznie się z małym czasowym poślizgiem.
Za chwilę piłkarze powinni pojawić się na boisku - niebawem początek meczu
Piłkarze kończą rozgrzewkę
Jesteśmy już na stadionie. Za 15 minut początek

Składy:
M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, K. Rozmus, J. Nowak, P. Szymański, P. Kocot, M. Rozwandowicz, Ł. Kopka, J. Radionow

A. Radzikowski - W. Zalewski, B. Szaraniec, Ł. Gryko, O. Berezovskyi, M. Świderski, M. Butkiewicz, P. Sobolewski, M. Furman, D. Świderski, K. Jagłowski

Piłkarze ŁKS w 23. kolejce trzeciej ligi zmierzą się w Łodzi z MKS Ełk. Kibice drużyny lidera liczą na to, że otrzymają miły świąteczny prezent.

W Ełku pękają z dumy, bowiem bramkarz Adam Radzikowski i obrona MKS nie dała się pokonać od 378 minut! Ostatni raz golkiper tej drużyny wyjmował piłkę z siatki w 72 minucie pojedynku z ŁKS Łomża, inaugurującym wiosenne rozgrywki. W czterech kolejnych spotkaniach drużyna zachowała czyste konto. A jak będzie dziś?