ŁKS - SOKÓŁ OSTRÓDA NA ŻYWO RELACJA. ŁKS zremisował z Sokołem Ostróda 1:1

REAL MADRYT - ATLETICO MADRYT NA ŻYWO

odśwież [wciśnij F5]

SĘDZIA KOŃCZY MECZ!

ŁKS remisuje u siebie z Sokołem Ostródą 1:1.

95' Teraz Guzik przerzucił piłkę nad bramką.
95' ŁKS w natarciu. Goście się bronią.
94' Dośrodkowanie Kopki ale wprost w ręce bramkarza Sokoła.
93' ŁKS ma szansę. Gra toczy się na połowie gości.
92' Masażysta na boisku. Leży piłkarz gości. Od autu piłkarze z Ostródy. ŁKS gra nerwowo.
91'**Sędzia dolicza 5 minut!90' Pyciak dośrodkowuje, niecelnie. 88' Aut dla ŁKS. Zmiana w drużynie gości. Goście kradną czas, ten wynik ich satysfakcjonuje. 87' Kocot fauluje. Żółta kartka dla faulującego. Zaczną mecz goście. 86' Leży zawodnik z Sokoła. Goście kradną minuty. Rzut rożny dla ŁKS. 85' ŁKS nie może zawiązać akcji. Łodzianie biją głową w mur. ŁKS wciąż przy piłce. Goście się skutecznie bronią. 83' Golański po raz kolejny oddaje strzał. Bramkarz gości łapie piłkę. 81' Juraszek wybija piłkę. Na trybunie dokładnie dziś zameldowało się 3208 kibiców.80' ŁKS musi zagrać agresywniej, piłkarze z Łodzi muszą wyjść wyżej. Teraz rzut rozny dla Sokoła. 79' Podanie za mocne do Sarafińskiego. Kocot podał prostopadle ale niecelnie. ŁKS chce ale czas ucieka. 77'**Znakomite uderzenie Guzika i piłka musnęła słupek. Brawo. Szkoda, że nie wpadła piłka do siatki.
75' Zapadła cisza na trybunach. Teraz kibice powinni pomóc drużynie ŁKS. Będzie kolejna zmiana w ŁKS
74'**ZMIANA: Dawid Sarafiński wejdzie na boisko. Zszedł z murawy Gamrot. 73' Mamy przerwę w grze. Leży na boisku piłkarz gości. 72' Teraz ŁKS przy piłce. Dośrodkowanie w pole karne Sokoła, strzał ale strasznie niecelny. 69'** Po wznowieniu gry mało brakowało, a kapitan drużyny ŁKS znów wyciągałby piłkę z siatki. Rzut rożny dla Sokoła.

68' GOL DLA SOKOŁA!'

Poszła kontra i ŁKS traci bramkę. Łodzianie grali dobrze ale błąd zdecydował o stracie gola. Mecz zaczyna się od początku.

66' Teraz ŁKS powinien strzelić! Dośrodkowanie w pole karne i Golański dziubnął piłkę jednak minimalnie niecelnie. Szkoda. ŁKS teraz zdecydowanie lepszy, piłkarze trenera Pyrdoła walczą jak lwy.
65' Szybka kontra ŁKS, Szymański powinien dograć do Golanskiego, niestety uderzył i niecelnie.
63' Szymański wpadł w pole karne ale się zagubił. Golański fauluje bramkarza gości i obejrzał żółtą kartkę.
61'**ZMIANA: Jakub Nowak schodzi, a w jego miejsce Damian Guzik. 60' Będzie zmiana w ŁKS 58' Pyciak faulowany ale arbiter nie pokazuje kartki. 56' Na murawie leżą piłkarze gości. Mamy przerwę w grze. 56' Kibiców około 3 tys. ale cały czas żywiołowo dopingują drużynę ŁKS. 55' Teraz przewaga ŁKS. Łodzianie zaczynają grać lepiej niż w pierwszej połowie. 53' Nowak dośrodkowuje, wybijają obrońcy pod nogi Golańskiego, ten strzela ale nieczysto trafia w piłkę. Szkoda. 51' Kopka dośrodkowywał w pole karne ale niecelnie. Od bramki bramkarza gości. 49' Sokół zaczyna od połowy atakiem pozycyjnym. ŁKS cofnięty. 47' Goście wyszli w bardziej ofensywny ustawieniu. Będzie szansa na kontry ŁKS. 46'** Rozpoczynamy drugą połowę meczu. ŁKS prowadzi 1:0

Sędzia kończy pierwszą połowę.

Zapraszamy po przerwie.

45' Wrzutka w pole karne Golańskiego i wybijają piłkarze gości. Zdecydowana przewaga w końcówce drużyny ŁKS.
44' Na trybunie około 3 tysiące kibiców.
43' Kolejny wolny dla łodzian. Będzie szansa. Nie tym razem Juraszek strzelił ale piłka nie wpadła do siatki.

41' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Wrzutka w pole karne, Rozwandowicz trącił piłkę i mamy bramkę dla ŁKS!

40' Teraz fauluje piłkarz Sokoła. Golański faulowany i rzut wolny dla ŁKS
39' Przepychanki na ławce rezerwowych. Leży na boisku piłkarz gości.
37' Szymański minął trzech obrońców, niestety piłka wyszła poza boisko.
34' Bardzo słaby mecz, dużo walki w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi udokumentować, że jest lepsza. Aut dla Sokoła.
32' Kolejny faul dla gości. Piłkarze ŁKS grają ostro.
30' Rzut wolny dla Sokoła. Dużo fauli zawodników ŁKS.
28' Kolejny strzał Golańskiego z dystansu i była szansa na zdobycie bramki. Bramkarz Sokoła wybija na róg.
26' Wrzutka w pole karne ŁKS i w ostatniej chwili Juraszek wybija. Piłkarze z Ostródy grają lepiej.
24' Rozwandowicz fauluje. Sędzia dyktuje rzut wolny dla gości. ŁKS nie potrafi znaleźć środka na pokonanie dobrze zorganizowanej defensywy Sokoła.
22' Było groźnie piłka przeleciała nad głowami obrońców ŁKS i na szczęście nikt z rywali nie dobił.
21' Teraz dośrodkowanie w pole karne ŁKS, strzał i Kołba broni! Brawo bramkarz ŁKS. Rzut rożny dla gości.
19' Znakomite uderzenie Golańskiego! Piłka odbita i rzut rożny.
17'**ZMIANA W ŁKS! Bryła niestety kontuzjowany, kolejne osłabienie. Golański na murawie. 16' Bryła wraca na boisko. ŁKS przy piłce. 13' Leży Bryła. Kontuzja? Piłkarz ŁKS poza boiskiem. Łodzianie w dziesiątkę. 11' Szymański wbiegł w pole karne, huknął minimalnie nad poprzeczką. 10' Faul na połowie gości. Niestety piłka dla Sokoła. Rzut wolny dla piłkarzy z Ostródy. 8' Piłka w środku pola. Piłkarze gości dobrze grają piłką, widać, że to poukładany zespół. 6' Przerwa w grze. Patryk Bryła trzyma się za stopę. Masażyści na boisku. 4'**Pierwsza akcja ŁKS. Bryła uciekł, zagrał w pole karne ale niestety nikt nie zamykał akcji. Piłkarz ŁKS mógł zdecydować się na strzał. Gramy dalej.
2' Goście w niebieskich koszulkach. ŁKS tradycyjnie w swoich biało-czerwonych trykotach.
1' Sędzia rozpoczyna mecz.

Za chwilę rozpoczniemy relację na żywo.

SKŁADY:

ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, M. Rozwandowicz, K. Juraszek, K. Rozmus, J. Nowak, M. Kowal, P. Kocot, P. Bryła, Ł. Kopka, P. Szymański

Sokół: Kotkowski - Ł. Buczkowski, R. Mykytyn, A. Pluta, A. Korzeniewski, D. Szczepański, M. Danilczyk, K. Słowicki, M. Jankowski, R. Hirsz, Ł. Suchocki

W drużynie ŁKS zabraknie dziś najlepszego strzelca drużyny Jewgena Radionowa. To bardzo duże osłabienie dla drużyny z al. Unii.

Bardzo ciekawie zapowiada się niedzielny mecz piłkarskiej trzeciej ligi w Łodzi, w którym ŁKS podejmie Sokoła Ostróda.

Poważne wyzwanie przed piłkarzami Sokoła. Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego zmierzy się w Białymstoku z Jagiellonią II.

ŁKS ŁÓDŹ - SOKÓŁ OSTRÓDA RELACJA NA ŻYWO

Wiele wskazuje na to, że ŁKS ma już za sobą sportowy kryzys. Świadczyć może o tym ubiegłotygodniowe zwycięstwo z Finishparkietem Nowe Miasto Lubawskie i powrót na pierwsze miejsce w tabeli. Na pewno ten sukces znacznie poprawiał nastroje i to nie tylko w szatni drużyny z al. Unii. ŁKS nie ma innego wyjścia, musi zwyciężać, jeśli chce, aby ten sezon mógł zapisać po stronie sukcesów.