MKTG SR - pasek na kartach artykułów

ŁKS wygrał w Mielcu i ma na koncie 15 meczów z rzędu bez porażki!

ŁKS odniósł bezcenne zwycięstwo w Mielcu, pokonując Stal 1:0. W nagrodę jest wiceliderem tabeli.

Łodzianie do piętnastu przedłużyli serial ligowych meczów bez porażki. Licznik rywali zatrzymał się na liczbie 14. ŁKS przerwał świetną passę Stali ośmiu zwycięstw z rzędu. To pokazuje skalę tego, co osiągnął zespół trenera Kazimierza Moskala

Piłkarze ŁKS odnieśli bezcenne zwycięstwo. Pokonali bezpośredniego rywala do awansu - Stal i to w Mielcu. Dzięki temu zwycięstwu zostali wiceliderami tabeli. To miejsce daje awns!
Do przerwy to nie był ŁKS, jaki oglądaliśmy w najlepszych meczach w wykonaniu łodzian. Dość powiedzieć, że goście przeprowadzili jeden składny atak, nie oddali celnego strzału na bramkę rywali. Dominowali gospodarze, ale nic nie mogli zrobię, bo znakomciei bronił Kołba.
W drugiej połowie role się odwróciły. Pierwsza skałdna akcja przyniosła rzut karny, zamieniony przez Rozwandowicza na gola. ŁKS miał kolejne szanse na drugiego, rozstrzygającego gola, ale ich nie wykorzystał. Mogło się to zemścić, ale nie zemściło, jak to miało miejsce jesienią. Nawet czerwona kartka Bielaka, nie doebrała determinacji i hartu ducha łodzianom. Trochę pomogło im szczęście, gdy w doliczonym czasie w słupek trafił Wrońcki. Ale kto o tym dziś pamięta! Liczy się zwycięstwo. W tym spotkaniu główną rolę grał charakter i duch walki i tymi cechami łodzianie mogli imponować.