ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
100 tysięcy do wzięcia. Miasto dopłaci do nowego...

(JAZ)

2018-03-14 14:23

2018-03-14 14:23

Dodaj komentarz

100 tysięcy do wzięcia. Miasto dopłaci do nowego systemu ogrzewania

(JAZ)

2018-03-14 14:23

Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego ogłosił nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z zakresu ochrony środowiska. Pieniądze można otrzymać na zadanie polegające na likwidacji starego źródła ciepła na paliwo stałe i montaż nowego systemu ogrzewania. O dotację mogą ubiegać się osoby zamieszkałe na terenach miejskich gminy Aleksandrów Łódzki.
Dotacja może być udzielona na podłączenie domu do miejskiej sieci ciepłowniczej, zainstalowanie ogrzewania gazowego, olejowego, elektrycznego lub na biomasę oraz montaż pompy ciepła. Mogą się o nią ubiegać m.in. osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, osoby prawne i przedsiębiorcy. Wysokość dotacji do likwidacji starego źródła ciepła na paliwo stałe i montażu nowego wynosi 40 proc. udokumentowanych kosztów. Realizacja zadania musi zakończyć się do 31 października 2018 r.

Wnioski przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim. Rozpatrywane będą według kolejności ich złożenia. Miasto przeznaczyło na dotacje w tym roku 100 tys. złotych.RAW AIR SKOKI NARCIARSKIE TRONDHEIM 2018

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się