ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Jechali golfem, w tym czasie pili alkohol, wjechali w...

KWP ŁÓDŹ

2018-02-05 12:27

2018-02-05 12:27

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Jechali golfem, w tym czasie pili alkohol, wjechali w latarnię...

KWP ŁÓDŹ

2018-02-05 12:27

Wyjątkową nieodpowiedzialnością wykazali się dwaj mężczyźni, którzy razem podróżowali vw golfem spożywając w tym czasie alkohol. Kierowca jazdę skończył uderzając autem w słup latarni ulicznej.2 lutego 2018 roku około godziny 14.50 dyżurny sieradzkiej policji został powiadomiony przez świadków o kolizji drogowej samochodu vw golf z uliczną latarnią. Do zdarzenia doszło na ulicy Wojska Polskiego w Sieradzu. Policjanci zostali poinformowani, że kilka minut wcześniej po zderzeniu z samochodu wysiadł pasażer, a kierowca cofnął i wjechał w ulicę Bazylika gdzie zaparkował. Następnie chwiejnym krokiem razem z kolegą wszedł do jednego z pobliskich lokali. Mundurowi weszli do wskazanych pomieszczeń gdzie zastali obu mężczyzn.

Początkowo żaden z nich nie przyznawał się do prowadzenia samochodu. Wskazywany przez świadków jako kierujący samochodem nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, dlatego została mu pobrana krew do badań. Drugi z mężczyzn miał ponad 2.5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu zeznał, że razem z kolegą będąc w pracy wypili trochę wódki.

Kompan zaproponował, że podwiezie go do domu. Przejeżdżając przez jedną z miejscowości na terenie powiatu zduńskowolskiego zatrzymali się pod sklepem spożywczym. Tam zakupili 0.5 litra wódki, którą wspólnie wypili siedząc w samochodzie. Następnie bez konkretnego celu pojechali do Sieradza. Na ulicy Wojska Polskiego kierujący samochodem 31 – letni mieszkaniec Zduńskiej Woli zjechał na prawą stronę uderzając w latarnię. Następnie pomimo uszkodzenia samochodu zdołał go przeparkować na ulicę Bazylika. Potem razem z kolegą wszedł do lokalu gdzie zastali ich policjanci.

Następnego dnia mieszkaniec Zduńskiej Woli usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do zarzutu. Potwierdził spożywanie alkoholu. Twierdził jednak, że od chwili wjazdu do miasta już nic nie pamięta. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy do lat 10 oraz nawiązka w wysokości 5 tysięcy złotych.PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINE
OSTATKI 2018. KIEDY KONIEC KARNAWAŁU 2018?
KIEDY JEST TŁUSTY CZWARTEK W 2018
Faworki - szybki i prosty przepis


POGODA FILM

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

!

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Morele (gość)  •

Tak się bawi ONR !

odpowiedzi (0)

skomentuj