ŁKS ŁÓDŹ HURAGAN WOŁOMIN NA ŻYWO. RELACJA NA ŻYWO Z MECZU ŁKS HURAGAN WOŁOMIN WYNIK NA ŻYWO

(tj)
ŁKS Huragan
ŁKS Huragan Łukasz Kasprzak
Dziś, w niedzielę, piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego grają przed własną publicznością z drużyną Huraganu Wołomin. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS Huragan. ŁKS po pierwszej połowie prowadzi 1:0. W 70 minucie ŁKS strzelił na 2:0. W 73 minucie ŁKS trafia po raz trzeci. 81' GOL! Artur Golański! 4:0! 90'+2 gola zdobywa Damian Guzik! ŁKS wygrywa aż 5:0!

ŁKS HURAGAN WOŁOMIN NA ŻYWO

II połowa zdecydowanie pod dyktando ŁKS. ŁKS gromi dziś rywala i pewnie wygrywa 5:0.
90'+2 GOOOOOOOL! Damian Guzik i ŁKS wygrywa 5:0!

84'Zaborowski żółta kartka, a to już jego druga żółta kartka i piłkarz musi opuścić boisko.

81' GOOOOOOL! Artur Golański! 4:0!
75' ŁKS ma bardzo dużą przewagę.
ŁKS Huragan 3:0
73' Kolejny GOOOOOLLLLLLL dla ŁKS!!!! Jewhen Radionow!
72' ŁKS idzie za ciosem i znów dobra akcja ofensywna.

70' Radionow 2:0!!!!! GOOOOOLLLLL!!!!!!!

67' Uderzenie z dystansu Guzika, ale piłka mija bramkę.
65' Serafiński w dobrej sytuacji, ale obrońca wybija piłkę w pole.
Wynik ŁKS Huragan bez zmian ŁKS prowadzi 1:0
63' Gol... nie, piłka w siatce, ale wcześniej sędzia sygnalizował pozycję spaloną.
57' Wynik bez zmian ŁKS prowadzi z Huraganem 1:0.
55' Ostra walka na boisku, zacięty mecz. ŁKS atakuje, ŁKS jest lepszy, ale wynik 1:0 nie jest bezpieczny. Trzeba strzelić drugą bramkę.
54'ŁKS spokojnie kontroluje grę, choć Huragan próbuje atakować.
52' Huragan od bramki.
WYNIK ŁKS HURAGAN 1:0
49' Ależ bomba Kocota pod poprzeczkę - znów kunszt pokazuje bramkarz gości.
48'Teraz gorąco było przed bramką łodzian, ale udało się wyjść z opresji.
Dobry strzał Pawła Pyciaka z dystansu, ale bramkarz na posterunku. Rzut rożny.
47' ŁKS rozpoczął II połowę. Huragan nie zamierza składać broni. ŁKS musi walczyć.
ŁKS HURAGAN 1:0 - po pierwszej połowie
Koniec pierwszej połowy.
45' Patryk Bryła pada na murawę - kolejny faul - ty razem sędzia nie sięga po kartonik.

Żółte kartki: Zaborowski, Lewicki (Huragan)

43' Huragan próbuje, ale ŁKS kontroluje przebieg tego meczu.
39' Rzut rożny dla gospodarzy - faul na Bryle - kolejna żółta kartka dla zawodnika gości.
38' Wynik bez zmian ŁKS Huragan 1:0
37' Teraz bardzo ostre i agresywne zachowanie zawodników z Wołomina.
35' Dobra akcja Bryły, ale zawodnik z Łodzi zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.
31' Rzut wolny dla gości. Strzaqł z około 25 metrów, ale prosto w plecy obrońcy ŁKS

ŁKS klubem Łodzi jest, ŁKS klubem Łodzi jest - śpiewają najbardziej zagorzali kibice ŁKS, których dziś na stadionie przy al. Unii, na pierwszym meczu jest około 2,5 tysiąca.

28' Tempo meczu nieco spadło.

26'
Wynik ŁKS Huragan 1:0
24' Ależ się zakotłowało pod bramką Huraganu, to powinno być już 2:0.

23' GOOOOLLLLL dla ŁKS PATRYK BRYŁA. Silny strzał i bramkarz nie miał nic do powiedzenia.

RZUT KARNY DLA ŁKS

20' FAUL i żółta kartka dla zawodnika gości. Ostre wejście i szybka reakcja arbitra.
19' Głośny doping na stadionie, choć na trybunach około 2,5 tys. osób.
Póki co Huragan, czyli przedostatni zespół tabeli prezentuje się całkiem przyzwoicie.
17' Wynik meczu ŁKS Huragan bez zmian 0:0
16' Kocot do Bryły, ale niedokładne podanie.
15' Całkiem dobry mecz oglądamy dziś przy al. Unii, obie drużyny grają otwarty futbol.
11' W odpowiedzi ŁKS - dobra akcja i rzut rożny.
8' Wynik meczu ŁKS Huragan 0:0
7' Postraszył Huragan, ale obrońcy ŁKS na posterunku.

5'
Huragan zepchnął łodzian do obrony, ale ełkaesiacy spokojnie kontrolują grę.

W górę serca zwycięży ŁKS... śpiewają fani ŁKS

Dobra akcja łodzian, strzał prawie nożycami, ale bardzo niecelny.
3' ŁKS od początku agresywnie.
1' Piłkarze ŁKS w tradycyjnych biało-czerwono-białych strojach, goście na czarno.
GRAMY!

Huragan Ł. Derejko - S. Ławcewicz-Musialik, M. Lendzion, R. Zaborowski, M. Lewicki, P. Jasiński, W. Woźniak, M. Tokaj, D. Kimura, Ł. Choiński, M. Figiel
ŁKS Łódź M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, K. Rozmus, J. Kostyrka, P. Bryła, M. Rozwandowicz, P. Kocot, Ł. Kopka, J. Radionow

Niebawem składy gospodarzy - piłkarzy ŁKS i gości - piłkarzy Huraganu

Do meczu pozostało jeszcze około 20 minut. Trybuny stadionu miejskiego przy al. Unii powoli zapełniają się kibicami.
Zawodnicy obu drużyn już na rozgrzewce. Pogoda dziś w Łodzi bardzo dobra, by grać w piłkę.

Oczywiście faworytem tego meczu jest Łódzki Klub Sportowy, który prowadzi w tabli. Przypomnijmy, że jesienią w Wołominie po dobrym meczu padł remis 0:0. Ale wynik ten został zweryfikowany na korzyść łodzian. ŁKS wygrał mecz walkowerem, bo w zespole rywali wystąpili nieuprawnieni zawodnicy.